Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

03. decembra 2020

Kniha o Salvinim s prázdnymi stranami sa stala bestselleromAko autor je uvedený "politický analytik" Alex Green, pravdepodobne však ide len o pseudonym.Zdieľať
Kniha o Salvinim s prázdnymi stranami sa stala bestsellerom

Kniha o talianskom krajne pravicovom exministrovi vnútra Matteovi Salvinim, ktorá obsahuje len prázdne strany, sa v Taliansku stala bestsellerom. Informovala o tom v stredu agentúra DPA.


Žartovné dielo s názvom Prečo si Salvini zaslúži dôveru, rešpekt a obdiv sa už niekoľko dní drží na popredných priečkach najpredávanejších kníh na talianskej stránke amerického internetového predajcu Amazon. Predáva sa za cenu 6,99 eura a obsahuje celkovo 110 prázdnych strán.

"Táto kniha je plná prázdnych strán. Napriek rokom výskumu sa nám nepodarilo zistiť nič, čo by sme na túto tému mohli povedať," uvádza sa v poznámke k tejto knižnej paródii. Hodnotenia knihy na webstránke sú vo väčšine pozitívne.

Ako autor je uvedený "politický analytik" Alex Green, pravdepodobne však ide len o pseudonym. Podľa Amazonu bolo kniha vydaná v nezávislom vydavateľstve vo februári 2019.

Salvini je v súčasnosti lídrom opozičnej strany Liga. Známy je najmä pre svoj tvrdý postoj voči migrácii a sympatiám k svetovým lídrom, ktorí jeho názory zdieľajú.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Záhadný objekt obiehajúci okolo Zeme nie je asteroid, NASA odhalila jeho skutočnú totožnosť
<< predchádzajúci článok
Dobrovoľníci nahrali seniorom 1 300 minút príbehov o Sherlockovi Holmesovi

Kniha o Salvinim s prázdnymi stranami sa stala bestsellerom - diskusné fórum čitateľov