Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

19. októbra 2021

Kollár otvoril 48. schôdzu parlamentu, riešiť by mali aj Záborskej zákon o pomoci tehotným ženámPredseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) otvoril 48. schôdzu. V rokovacej sále sa prezentovalo 125 poslancov, takžeZdieľať
bp_5661 676x451 19.10.2021 (Webnoviny.sk) - Predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) otvoril 48. schôdzu. V rokovacej sále sa prezentovalo 125 poslancov, takže Národná rada (NR SR) je uznášaniaschopná.


Na členov zákonodarného orgánu čaká 86 bodov programu. Zaoberať sa budú napríklad návrhom zákona o pomoci tehotným ženám či zákonom o používaní jazykov národnostných menšín.

Na programe rokovania parlamentu je okrem iného aj novela zákona o niektorých mimoriadnych opareniach vo finančnej oblasti v súvislosti so šírením nebezpečnej nákazlivej ľudskej choroby COVID-19. Novela je známa aj ako „Lex Zuzana“.


Zdroj: Webnoviny.sk - Kollár otvoril 48. schôdzu parlamentu, riešiť by mali aj Záborskej zákon o pomoci tehotným ženám © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Benátska komisia odobrila úvahu Kolíkovej ministerstva o zmiešaných disciplinárnych senátoch, kde by boli aj advokáti
<< predchádzajúci článok
Mimovládky žiadajú Hegera o splnenie sľubov, znepokojujú ich netransparentné výberové konania

Kollár otvoril 48. schôdzu parlamentu, riešiť by mali aj Záborskej zákon o pomoci tehotným ženám - diskusné fórum čitateľov