Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

17. septembra 2021

Kollár sa v mimoriadnom vyhlásení rozohnil a adresoval výzvu koaličným partnerom (video)Predseda Národnej rady SR (NR SR) a líder hnutia Sme rodinaZdieľať
bp_7381 676x451 17.9.2021 (Webnoviny.sk) - Predseda Národnej rady SR (NR SR) a líder hnutia Sme rodina Boris Kollár vyzval koaličných partnerov, aby sa vrátili k tomu, čo sľúbili ľuďom.


Spomenul predovšetkým nezdražovanie elektrickej energie, plynu, výstavbu nájomných bytov či zvyšovanie dôchodkov. Kollár to povedal vo svojom piatkovom mimoriadnom vyhlásení v budove NR SR.

„Máme tu ďalšie obvinenia v policajných kauzách a už nie je normálne, čo sa tu deje. Nebudem podporovať, aby sa tu z jednej mafie vytvorila druhá a nie som ochotný sa na tomto zúčastňovať. Musíme sa vrátiť späť k našej práci pre ľudí, nedoťahovať sa len o jednotlivé stoličky a účelovo meniť zákony," zdôraznil predseda parlamentu.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: Webnoviny.sk - Kollár sa v mimoriadnom vyhlásení rozohnil a adresoval výzvu koaličným partnerom (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Odborári majú dosť zhoršujúcej sa životnej úrovne Slovákov, počas protestu čiastočne zablokovali dopravu v Košiciach (foto)
<< predchádzajúci článok
Auto zrazilo na diaľnici D1 chodkyňu, polícia hľadá svedkov nehody

Kollár sa v mimoriadnom vyhlásení rozohnil a adresoval výzvu koaličným partnerom (video) - diskusné fórum čitateľov