Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

21. júla 2007

Košickí hasiči našli mŕtvolu starenkyKošickí hasiči za asistencie polície otvárali zo včera na dnes byt na Ružovej ulici, v ktorom našli mŕtvolu osemdesiatročnej starenky D.E. Agentúru SITA dnes informoval dispečer hasičov krajského ...Zdieľať

KOŠICE, 21. júla (WEBNOVINY) - Košickí hasiči za asistencie polície otvárali zo včera na dnes byt na Ružovej ulici, v ktorom našli mŕtvolu osemdesiatročnej starenky D.E. Agentúru SITA dnes informoval dispečer hasičov krajského dispečingu Integrovaného záchranného systému (IZS) – Miloš Kováč. Podľa jeho vyjadrenia dcére sa starenka neozvala dva dni. Prípadom sa zaoberá polícia a príčinu smrti určí zrejme až súdna pitva.

„Hoci sme mali avizované na dnešnú noc silný vietor a búrky s krupobitím, predpoveď nevyšla. Zato sme mali nahlásených 9 požiarov slamy a suchých tráv. V Krásnej horelo na poli v dnešnú noc dokonca dvakrát. Hasiči privolali aj políciu, pretože nešlo o samovznietenie nedalo sa vylúčiť podozrenie na neodbornú manipuláciu s otvoreným ohňom,“ informoval Kováč.

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Koľko členov predsedníctva SAK bolo v ŠtB sa ešte nevie
<< predchádzajúci článok
Začal sa predaj siedmej knihy o Harrym Potterovi