Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

01. januára 2018

Kozorožec - ročný horoskop na rok 2018Kozorožec - ročný horoskop na rok 2018. Tiež vám, architektom zverokruhu, predkladá v roku 2018 vesmír svoj veľkolepý projekt.Zdieľať
Horoskop na rok 2018  - Kozorožec (22.12.-20.1.)

 

Hlavným tvorcom je majestátny Saturn, váš dôverne známy Guru, ktorý sa usídľuje na vašom území a v porovnaní s minulým rokom stavia základy, ktoré sa stávajú nedobytnými. Vaše znamenie panuje nad dórskymi stĺpy a všetkými gigantickými stavbami! Jeho konjunkcia spôsobuje, že ste tvrdý ako žula a v dôslednosti sa vám nikto nevyrovná. Ak pripočítame naviac aj konjunkcii Pluta, potenciál obrovskej moci je nevyvrátiteľný. Pozíciu veľmi originálneho projektanta zaberá Urán, ktorý svojím striedaním kvadratúry a trigone usiluje o zmeny a nadčasové prvky. Stimuluje vás k tomu, aby ste vytvárali špičkové veci a boli jednotkami vo všetkom, do čoho sa pustíte. Máte umožniť svojmu magičtějšímu JA, aby vystrčil svoje rožky! Veľkorysý Jupiter vám, milí Kozorožci, svojím Sextil osvetľuje trasu - cestu plnú osobného rozvoja a úspechu. 

Čítajte tiež: Horoskop na rok 2018 - všetky znamenia - ročný horoskop

 

 

Januárom 2018 pokračujete v duchu jupiterovskej expanzie, ktorá začala už v poslednej dekáde minulého roka. Nechýba vám vitalita a optimistický prístup v momentoch, kedy je potrebné riešiť aj ťažšie krízy. Od 2. polovice marca prispieva svojou hrivnou tiež bojovník Mars a ten sa veru len tak niečoho nezľakne. Dokážete si presekať cestu nekonečnou džungľou, a akonáhle stojíte pred nejakou úlohou či problémom, padá z vás všetok strach a na svetlo sa derie vaše dominantná povaha. Žiarivým dôkazom tejto skutočnosti je v tomto roku okrem Pluta hlavne prítomnosť Saturna vo vašom znamení. Máte na svojej strane tie najsilnejšie vesmírna esá! Váš saturnský vládca vás núti pozrieť sa na veci v pravom svetle, slúži vám ako štít a najmä vás, zrodenci 1. dekády (22.12. - 31.12.) neuveriteľne posilňuje. Apropo, nejde len o fyzickú odolnosť, jeho konjunkcia je bezpečnostným zábradlím aj v rovine profesionálnej a citovej. Vzťahy, ktoré v tomto roku nadviažete, nesú silnú pečať trvania, hviezdy šepkajú aj o osudovej láske! Mnohí z vás môžu tiež počítať s prírastkom do rodiny, stavbou vysnívaného domčeka, pracovným povýšením na zodpovednejšiu pozíciu alebo vytvorením takých hodnôt, ktoré majú tendenciu pretrvať po celý váš život. Avšak každá minca má dve strany a faktom zostáva, že kdekoľvek sa Saturn objaví, nájde nejaký háčik. V určitých obdobiach môžete teda cítiť, že je na vaše bedrá kladené veľké bremeno a udalosti sa pod touto ťarchou odvíjajú pomalšie. Aj keď nepatríte medzi hrr ľudí a uponáhľaný svet tam vonku vás neláka, predsa len zpozorniete, keď to niekde drhne. Sily vesmíru sú však veľmi múdre a vždy majú pripravenú nejakú tú vychytávku. Oneskorenia, ktoré by mohli zo saturnovského pôsobenia vyplynúť sú obratne neutralizované jupiterovským pomocným prstom, ku ktorému sa pridáva upokojujúca podpora Pluta a od júna oživujúci lúč Uránu. Jupiter má navyše najmä pre vás, Kozorožci 2. dekády (1.1. - 10.1.) a 3. dekády (11.1.-20.1.), príjemný bonus. Máte šancu sa spriateliť s človekom, ktorý vám odovzdá svoje bohaté skúsenosti, čo vám významne pomôže na ceste k splneniu vašich prianí. Veľa šťastia!


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vodnár - ročný horoskop na rok 2018
<< predchádzajúci článok
Strelec - ročný horoskop na rok 2018