Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

01. januára 2018

Vodnár - ročný horoskop na rok 2018Vodnár - ročný horoskop na rok 2018. Tiež vám, nadčasoví Vodnári, chystá veľký kozmický server 2018 rad zaujímavostí a prekvapení.Zdieľať
Horoskop na rok 2018  - Vodnár  (21.1.-20.2.)

 

Ste mýtus večnej obnovy a v tomto duchu pôsobí po celý rok aj váš vládca Urán, závan jeho prítomnosti rozfúkava všetok stereotyp! Jeho osviežujúci Sextil prekladaný napäťovou kvadratúrou nabádajú, aby ste zmenili rad doterajších zvykov a dokázali sa pružne prispôsobiť zmenám - to máte koniec koncov vtlačené už do svojho DNA, takže by to nemal byť problém. Pri surfovaní týmto rokom nemožno prehliadnuť ani významný vplyv rozpínajúceho sa Jupitera, ktorý sa na rozdiel od roku minulého stáva o dosť väčším pokušiteľom. A čo má tento expandér za lubom? Svojou kvadratúrou, ktorú si drží po väčšinu roka, vás láka do väčšieho riskovania, čo obnáša určité nebezpečenstvá. Vašou tohtoročnom úlohou je teda obozretnosť. A teda nikdy nehrať vabank, aby ste nakoniec nestratili aj svoju osobnosť. 

Čítajte tiež: Horoskop na rok 2018 - všetky znamenia - ročný horoskop 

Január prezrádza, že prvé vykročenie do nového roku nie je práve konané tou šťastnou nohou a je potrebné svoj krok strážiť. Prskající Mars sa stavia do kvadratúry s vaším znamením, čím sa stáva Jupiterovým pochlebovačov a spoločne útočia svojimi vysokofrekvenčnými obrátkami. Ako priekopníci zverokruhu ste zvyknutí vidieť ďalej ako ostatní, chcete ísť za svojimi geniálnymi víziami a na všeobecne prijímané doktríny robíte dlhý nos. Pôsobením Marsu je vaše ego ešte viac privádzané na určitú úroveň, ale pozor, milí Vodnári, každé nadmerné prebujnenie môže mať fatálne následky! Spoluúčasť Jupitera, ako majstra v preháňaní, je totiž zreteľným signálom pre riskantné akcie, pričom sa táto skutočnosť týka prioritne vás, zrodenci 2. dekády (1.2. - 10.2.) A 3. dekády (11.2. - 20.2.). Ako hviezdy naznačujú, máte veľkú vervu do rozšírenia svojho pôsobenia, láka vás väčšia moc a posun v kariére, rovnako tak ako bombastickejsie finančné zabezpečenie. Dôležité je, aby ste nestratili hlavu a snažili sa udržať rovnováhu medzi všetkým, čo prijímate a všetkým, čo vydávate. Pomocnú barličku vám našťastie do apríla podáva váš vládca Urán, takže o svoju bystrosť a schopnosť jasného úsudku rozhodne neprichádzate. Ba naopak! Vaše originálne, neortodoxné myslenie má stále väčšiu šancu nájsť ďalšie uplatnenie a otvárajú sa pred vami nové perspektívy. Avšak rozhodujúcim prvkom je tu vaša vnútorná premena. Sextil Uránu nabáda, aby ste stavili na svoju intuíciu a zbavili sa všetkých zaťažkávacích nezmyselnosti vo svojom živote. Pýtate sa, či na to budete mať dostatok energie? Buďte si istí, že áno. Aktívne Mars sa od 2. polovice mája až do novembra promenáduje vaším znamením a spôsobuje, že ste nabití energiou ako Temelín. Čo sa týka vás, Vodnári 1. dekády (21.1. - 31.1.), Môžete to však mať, aj napriek prítomnosti Marsu, od júna trochu zložitejšie. Urán si vás vyberá pre svoje náhodný testík a plánuje skôr nechcené zmeny, ktorých ohniskom sa okrem iného javia domáce a rodinné záležitosti. Od novembra však jeho previerka končí a vám je prostredníctvom Jupitera odovzdaná sladká odmena!


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ryby - ročný horoskop na rok 2018
<< predchádzajúci článok
Kozorožec - ročný horoskop na rok 2018

Vodnár - ročný horoskop na rok 2018 - diskusné fórum čitateľov