01. marca 2020

Kristína Kučová prehrala vo finále kvalifikácie v Monterrey, nestačila na bieloruskú hráčku

Tagy: WTA Tour

Slovenská tenistka Kristína Kučová prehrala v nedeľu vo finálovom 2. kole kvalifikácie dvojhry na turnaji WTA International v mexickom Monterrey s Bieloruskou Oľgou Govorcovovou nasadenou ako číslo deväť 2:6, ...

slovenska tenistka kristina kucova 676x516 1.3.2020 (Webnoviny.sk) - Slovenská tenistka Kristína Kučová prehrala v nedeľu vo finálovom 2. kole kvalifikácie dvojhry na turnaji WTA International v mexickom Monterrey s Bieloruskou Oľgou Govorcovovou nasadenou ako číslo deväť 2:6, 2:6.

Zdroj: Webnoviny.sk - Kristína Kučová prehrala vo finále kvalifikácie v Monterrey, nestačila na bieloruskú hráčku © SITA Všetky práva vyhradené.

Manchester City obhájil anglický Ligový pohár, vo finále si poradil s Aston Villou
Košice uspeli v Bratislave, Réwayov gól Popradu proti „baranom“ nestačil a Trenčín zdolal Zvolen