01. marca 2020

Manchester City obhájil anglický Ligový pohár, vo finále si poradil s Aston Villou

Futbalisti tímu Manchester City sa stali v nedeľu večer víťazmi anglického Ligového pohára. Zverenci trénera Pepa Guardiolu vo finále vyhrali nad

britain_soccer_league_cup_27702 d2d06f21d52640e7960554eaa3d166fa 676x451 1.3.2020 (Webnoviny.sk) - Futbalisti tímu Manchester City sa stali v nedeľu večer víťazmi anglického Ligového pohára. Zverenci trénera Pepa Guardiolu vo finále vyhrali nad Aston Villou 2:1 (2:1), keď skórovali v 20. min Agüero a o desať minút neskôr Rodri. Za súpera znížil v 41. min Samata.

City získali vďaka obhajobe triumfu v Ligovom pohári trofej v tejto súťaži už siedmykrát a už len o jedno prvenstvo zaostávajú za FC Liverpool.

Zdroj: Webnoviny.sk - Manchester City obhájil anglický Ligový pohár, vo finále si poradil s Aston Villou © SITA Všetky práva vyhradené.

Pánik prispel gólom k triumfu Washingtonu, v NHL sa viac darilo hosťom (video)
Kristína Kučová prehrala vo finále kvalifikácie v Monterrey, nestačila na bieloruskú hráčku