Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

19. septembra 2019

L. Ď. Nicholsonová zrušila pozastavenie členstva v SaS, potvrdil SulíkNa archívnej snímke Lucia Ďuriš Nicholsonová.Zdieľať
Na archívnej snímke Lucia Ďuriš Nicholsonová. Foto: TASR Andrej Galica
Bratislava 19. septembra (TASR) - Europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová zrušila v stredu (18. 9.) svoje pozastavenie členstva v SaS. Potvrdil to líder strany Richard Sulík. Podľa jeho slov bude dvojkou na jeho návrhu kandidátky do budúcoročných parlamentných volieb.


Predpokladá, že po voľbách bude zvažovať, či bude pôsobiť na Slovensku alebo v europarlamente. "Keby získala viac preferenčných hlasov ako v roku 2016, bude to pre ňu silný signál, aby pôsobila v slovenskej politike, ale každopádne bude kandidovať, bude sa zúčastňovať kampane," povedal Sulík.

Lucia Ďuriš Nicholsonová požiadala o pozastavenie členstva v strane do konca roka v júni. Jej dôvody mali byť o hodnotách a princípoch. Zároveň v lete avizovala, že nikam neodchádza. "Potrebujem si vo veľa veciach poupratovať a z nadhľadu sledovať situáciu v politike," uviedla vtedy na sociálnej sieti s tým, že si od strany vypýtala voľno, aby zistila, či do seba ešte zapadajú.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
DPH na vybrané potraviny sa zníži na 10 %. Vieme, ktoré sú to
<< predchádzajúci článok
Zverejňovanie dlžníkov na úhradách v bytovom dome sa má sprehľadniť

L. Ď. Nicholsonová zrušila pozastavenie členstva v SaS, potvrdil Sulík - diskusné fórum čitateľov