Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

14. septembra 2007

Led Zeppelin spôsobili masové šialenstvoSkupina Led Zeppelin spôsobila svojim oznámením, že znovu - bok po boku vystúpia na jednom pódiu, masové šialenstvo. Podľa promotérov si cez internet skúšalo rezervovať lístky už dvadsať ...Zdieľať

BRATISLAVA 14. septembra (WEBNOVINY) - Skupina Led Zeppelin spôsobila svojim oznámením, že znovu - bok po boku vystúpia na jednom pódiu, masové šialenstvo. Podľa promotérov si cez internet skúšalo rezervovať lístky už dvadsať miliónov ľudí. Legendárna rocková skupina bude pritom 26. novembra hrať v dvadsaťtisícovej O2 aréne v Londýne. Internetová stránka koncertu nápor fanúšikov však "nestrávila" a organizátori požiadali fanúšikov, aby boli trpezliví. Rezervácie vstupeniek za 125 libier, čo je v prepočte asi šesťtisíc Sk, uzavrú podľa internetovej stránky spoločnosti BBC v pondelok napoludnie.

Led Zeppelin bola jednou z najvychytenejších skupín sedemdesiatych rokov. Jej hity ako Whole Lotta Love, či Stairway To Heaven prežili celé generácie. Po smrti bubeníka Johna Bonhama sa kapela rozpadla. Trio ostávajúcich členov - John Paul Jones, Robert Plant a Jimmy Page sa neskôr na pódiu predstavilo iba pri príležitosti koncertu Live Aid vo Filadelfii v roku 1985 a pri oslavách 40. výročia nahrávacieho štúdia Atlantic Records v roku 1988.

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Cruisa nakoniec popravia v Bendlerblocku
<< predchádzajúci článok
E-learningový program Poznaj svoje peniaze bol ocenený MŠ SR