Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

21. júna 2021

Lenka sa pokúsila uškrtiť vlastnú matku, tá pred jej krutosťou vyskočila z balkóna (foto)Pezinčanka unikla skokom z balkóna pred dcérou, ktorá sa ju pokúsila uškrtiť. Až doživotný trest odňatia slobody hrozí v prípade preukázania viny 45-ročnej Lenke z okresu Pezinok, ktorej vzniesol ...Zdieľať
205496881_1209564312799430_7114525973639908425_n 676x487 21.6.2021 (Webnoviny.sk) - Pezinčanka unikla skokom z balkóna pred dcérou, ktorá sa ju pokúsila uškrtiť. Až doživotný trest odňatia slobody hrozí v prípade preukázania viny 45-ročnej Lenke z okresu Pezinok, ktorej vzniesol vyšetrovateľ bratislavskej krajskej kriminálky obvinenie z obzvlášť závažného zločinu vraždy spáchaného v štádiu pokusu.


Ako uviedol bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, obvinená v piatok 18. júna dopoludnia v byte v Pezinku vzala po konflikte so svojou 72-ročnou matkou kábel a matku začala škrtiť. „Pri zápase sa však kábel pretrhol. Obvinená sa pokúsila poškodenú uškrtiť šnúrou, koženým opaskom a následne osuškou," uviedol hovorca.

Poškodenej žene sa podarilo z bytu dostať na balkón, z ktorého skočila na trávnatú plochu pred domom. Napriek viacerým zraneniam sa jej podarilo utiecť a privolať pomoc. Žena utrpela viaceré poranenia na krku a krčnej chrbtice, pomliaždenia krčnej oblasti a na viacerých miestach tela, ako aj psychickú traumu.

Policajti 45-ročnú Lenku zadržali a eskortovali na policajné oddelenie, kde ju umiestnili do cely policajného zaistenia. Vyšetrovateľ spracoval aj podnet k návrhu na jej vzatie do väzby.


Zdroj: Webnoviny.sk - Lenka sa pokúsila uškrtiť vlastnú matku, tá pred jej krutosťou vyskočila z balkóna (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
SOPK vyčíta vláde pri riadení ekonomiky chaos, nekoncepčnosť i nízku odbornosť
<< predchádzajúci článok
Letné kúpanie má svoju prvú obeť, vo vodnej nádrži Zákruty sa utopil muž