Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

01. januára 2016

Lev - ročný horoskop na rok 2016Lev - Horoskopy na rok 2016 Vám prezradia, aký bude nový rok 2016 z pohľadu astrológie a hviezd, čo Vás čaká v živote a čo hovorí horoskop o budúcnosti. Horoskop na rok 2016 Vám odpovie otázky okolo lásky a vzťahov, financií a práce.Zdieľať
«Horoskop na rok 2016  - Lev (23.7.-22.8.)

Práca

Pokiaľ ide o prácu, tento rok bude dobrým rokom a je možné, že výsledky prekročia svoje najoptimistickejšie očakávania. Vaša profesionálna činnosť vám prinesie uspokojenie a možno zvýšenie platu alebo povýšenie. Situácia je zvlášť dobrá pre tých, čo pracujú ako nezávislí samostatne rozhodujúci pracovníci alebo na vedúcich pozíciách. Ak sa vám nepáči aktuálna práca, bude to dobrý čas nájsť inú v prvom alebo poslednom štvrťroku.
 

Vzťahy

So všetkými plány a prácou, ktorú máte, nezabudnite na svojho partnera, zapojte viac svojej ohnivej energie, ktorou ho môžete ovplyvňovať, užite si erotického ohňa a vášne. Osoby bez partnera môžu v prvom štvrťroku popremýšľať, ako by ten náprotivok mal vyzerať a potom rozvinúť nadšenie pre jeho získanie, kedy to bude všetko ľahšie. Na prekonanie problémov, ktoré sa vám môžu dostať vo vzťahoch do cesty, buďte si sebou istejší a nedávajte na ohováranie. Inak celý rok dáva predpoklady na dosiahnutie harmónie vo vzťahoch a posilnenie priateľstva.
 

Peniaze

Planéta Jupiter naďalej pozitívne ovplyvňuje vaše finančné záležitosti. Budete prejavovať odvahu riskovať a zvyšovať svoje príjmy, ako by ste mali čakať, že k vám prídu sami. To bude niesť aj svoje riziko, ktorému sa vyhnete, keď sa v januári a decembri zachováte konzervatívne. V máji docielia zamestnanci zvýšenie príjmov, čo sa prejaví na pocitoch väčšieho sebavedomia a väčšie miery zodpovednosti sama za seba. Až do septembra poplávate na tejto vlne prosperity a osobného rozmachu.
 

Zdravie

Počas prvej polovice roka bude zdravie leva najvyššou prioritou, budú sa striedať obdobia náhleho rozmachu síl s úbytkom energie, intenzívne cvičenie by všeličo mohlo napraviť. Venujte zvláštnu pozornosť srdcu, u ktorého sa vyhnite starostiam a úzkosti. Neprepadajte úzkosti zo svojho zdravia, pretože väčšina prípadov môže mať psychický charakter. Najlepší čas na oddych a relaxáciu v tomto roku je v období od januára do októbra, november a december môžete prežiť v plnej akčnej sile cestou za dobrodružstvom.

Čítajte tiež: Horoskop na rok 2016 - všetky znamenia - ročný horoskop

»

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Panna - ročný horoskop na rok 2016
<< predchádzajúci článok
Rak - ročný horoskop na rok 2016