Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

01. januára 2016

Rak - ročný horoskop na rok 2016Rak - Horoskopy na rok 2016 Vám prezradia, aký bude nový rok 2016 z pohľadu astrológie a hviezd, čo Vás čaká v živote a čo hovorí horoskop o budúcnosti. Horoskop na rok 2016 Vám odpovie otázky okolo lásky a vzťahov, financií a práce.Zdieľať
«Horoskop na rok 2016  - Rak (22.6.-22.7.)

Práca

Budete sa cítiť veľmi kreatívne v tomto roku, čo sa bude odrážať v práci, môžete usilovať o spoločnosť viac kvalifikovaných a intelektuálnych ľudí a postupne sa učiť z ich skúseností a rád. Ak ste podnikateľ, je na zvážení rozhodnúť sa rozšíriť svoje podnikanie za hranice, čo môžete urobiť v máji. Tí, čo sú nezamestnaní, je veľmi pravdepodobné, že nájdu prácu do prvej polovice roka. Pracovne sa moc nevysiľujte v septembri, budete potrebovať dosť energie do ďalších mesiacov.
 

Vzťahy

Začnete si uvedomovať, že nič v živote nie je dokonalé, ani teda vaše vzťahy.
Avšak, budete rešpektovať a oceníte vzťah, ktorý máte, pretože to je skoro tak dokonalé, ako by to mohlo byť. Ak ste osamotená alebo osamotený, bude možné začať nový vzťah v prvom štvrťroku. Musíte mať trpezlivosť v záležitostiach týkajúcich sa lásky v tomto roku, dobré podmienky k náhodnému zoznámenie sa vytvorí koncom roka. Dobré manželstva prežijú nepriazeň osudu a stanú sa silnejší. Je tiež možné, že niektoré račice sa pustia do romániku na pracovisku, a to najmä s nadriadenými.
 

Peniaze

Rok 2016 je sľubný rok raka, v januári a apríli budú príležitosti na zvýšenie zisku, alebo ak vlastníte firmu, bude vidieť nárast aktivity. Rok praje aj veľkým investíciám, je však lepšia dlhodobá investícia a nie očakávanie krátkodobých ziskov. Svoje sny o finančnej slobode sa môžu premeniť v júni a októbri. Koniec roka vám bude pripadať po tom všetkom už konzervatívny, ani sa veľmi nenúťte utrácať, môžete naletieť  nečestným ľuďom.
 

Zdravie

V tomto roku bude vaše zdravie prekvitať, v mnohých ohľadoch pomôže zavedenie pravidelného poriadku pre činnosť a odpočinok. Prípadné menšie problémy sa môžu vyskytnúť v treťom až piatom mesiaci, strážte si lepšie v tom období svoj jedálníček. V druhej polovici roka zvážte pravidelné cvičenie alebo si nájdite svoj koníček.

Čítajte tiež: Horoskop na rok 2016 - všetky znamenia - ročný horoskop

»

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Lev - ročný horoskop na rok 2016
<< predchádzajúci článok
Blíženci - ročný horoskop na rok 2016