Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

27. januára 2020

Lietadlo plné ľudí stratilo pri pristávaní podvozok a zastavilo sa na ulici (video)V iránskom meste Bandar Mahshahr v pondelok zišlo z pristávacej dráhy lietadlo so 150 cestujúcimi na palube a dostalo sa na neďalekú ulicu. Dôvodom bola strata podvozku v dôsledku "tvrdého pristátia" ...Zdieľať
iran_plane_crash_36554 0768adb4f73e4e0f90cd1c5cd6da9239 676x450 27.1.2020 (Webnoviny.sk) - V iránskom meste Bandar Mahshahr v pondelok zišlo z pristávacej dráhy lietadlo so 150 cestujúcimi na palube a dostalo sa na neďalekú ulicu. Dôvodom bola strata podvozku v dôsledku "tvrdého pristátia" na asfalt. Zatiaľ nehlásia žiadne zranenia.


Cestujúci vystúpili z lietadla aj s príručnou batožinou, pričom na zemi im pomáhali aj okoloidúci ľudia. Riaditeľ letiska potvrdil, že všetci bezpečne vystúpili. Lietadlo sa zastavilo neďaleko obývanej oblasti. Prípad v súčasnosti vyšetrujú.
Zdroj: Webnoviny.sk - Lietadlo plné ľudí stratilo pri pristávaní podvozok a zastavilo sa na ulici (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ako sa zmení vianočný príspevok pre dôchodcov po voľbách? OĽaNO ich navrhuje zrušiť
<< predchádzajúci článok
Šofér Hyundaia prišiel o život, na diaľnici D2 čelne narazil do betónového zvodidla (foto)

Lietadlo plné ľudí stratilo pri pristávaní podvozok a zastavilo sa na ulici (video) - diskusné fórum čitateľov