Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Tlačové správy

Loco for Coco Choco – Barebells uvádza na trh nový Soft BarBarebells uvádza na trh novú Soft Bar - Coco Choco. Dovoľujeme si ti predstaviť chuť leta v každom jednom kúsku. Naša najnovšia "Soft Bar" proteínová tyčinka Barebells - Coco Choco je plná lahodne ...Zdieľať
7.barebells0156 676x386 22.2.2024 (SITA.sk) - Barebells uvádza na trh novú Soft Bar – Coco Choco. Dovoľujeme si ti predstaviť chuť leta v každom jednom kúsku. Naša najnovšia "Soft Bar" proteínová tyčinka Barebells – Coco Choco je plná lahodne vláčneho kokosu a obalená krémovou čokoládovou polevou. Pusti sa do nej a vychutnaj si jej letný vibe a zároveň 16 gramov proteínu bez pridaného cukru.


Barebells už teraz uvádza na trh novú Soft Bar Coco Choco, tyčinku s kokosom, proteínom a s hodvábno-mliečnou čokoládovou polevou vyrobenú pre tých, ktorí sú stále v pohybe, milovníkov kokosu alebo kohokoľvek, kto túži po sladkom snacku. Viac ako desať percent tyčinky tvoria kokosové lupienky a napriek tomu, že obsahuje 16 gramov proteínu, je stále mimoriadne mäkká a neobsahuje pridaný cukor. Barebells Coco Choco sa postará o to, aby ťa jej dokonalá kombinácia chutí preniesla do teplých dní plných paliem a pláži. Nezáleží na tom, aké je ročné obdobie alebo kde presne sa nachádzaš.

Nový a jedinečný prírastok do rozmanitého portfólia produktu Barebells teraz uvádza na trh na Slovensku dňa 22.2.2024.

Rada Soft Bar Barebells bola prvýkrát uvedená na trh vo Švédsku na začiatku roku 2022. Odvtedy sa rodina Soft Bar rozšírila do vlastnej kategórie produktov, s rôznymi príchuťami na výber v závislosti od trhu. Vďaka úspechu rodiny Soft Barov sa produkt Barebells stal najpredávanejšou značkou proteínových tyčiniek v mnohých krajinách, vrátane Švédska, Nórska a Estónska.

Barebells záleží na príchuti a to nekompromisne. Barebells portfólio zahŕňa rad originálnych tyčiniek, proteínových milkshakov a Soft Bars.

Proteínové pochúťky Barebells sú vhodné pre každého, kto chce uhasiť svoje chuťové poháriky bez výčitiek. Značka bola založená vo Švédsku v roku 2016 a ponúka širokú škálu proteínovo obohatených alternatív k občerstveniu, jedlám a dezertom - bez pridaného cukru. Produkty Barebells sú v súčasnosti k dispozícii na 40 trhoch. Pre viac informácií navštívte www.barebells.com.

Informačný servis


Zdroj: SITA.sk - Loco for Coco Choco – Barebells uvádza na trh nový Soft Bar © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Napľuli do tváre obetiam znásilnenia a teraz uznali svoju hlúpu chybu pri premlčacích lehotách, kritizuje Šimečka Ficovu vládu (video)
<< predchádzajúci článok
Rusi hrozili zostrelením francúzskych lietadiel nad Čiernym morom, minister obrany krituje ich agresívny postoj