Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

27. septembra 2023

Magic Johnson odmietol viac ponúk, uvažoval by o vlastníctve v KnicksPravdepodobne by som uvažoval len o Knicks. Milujem byť s fanúšikmi, ktorí sú tak zapálení pre svoj tím, povedal Bývalý americký basketbalista Magic Johnson.Zdieľať
Magic Johnson odmietol viac ponúk, uvažoval by o vlastníctve v Knicks

Bývalý americký basketbalista Magic Johnson odmietol viaceré ponuky stať sa vlastníkom niektorého z klubov NBA. Podľa slov legendy Los Angeles Lakers by premýšľal iba nad ponukou New Yorku Knicks.


"Myslím, že by to bolo zaujímavé. Pravdepodobne by som uvažoval len o Knicks. Milujem byť s fanúšikmi, ktorí sú tak zapálení pre svoj tím. Newyorskí fanúšikovia sú inteligentní a tak by som o tomto musel premýšľať. Rád chodím do New Yorku a sledujem hru Knicks," povedal Johnson v rozhovore pre agentúru AP. Zároveň prezradil, že odmietol Golden State Warriors, Detroit Pistons a Atlantu Hawks.

Šesťdesiatštyriročný bývalý skvelý rozohrávač pôsobí v spoločnosti Guggenheim, ktorá v roku 2012 prevzala za 2 miliardy bejzbalistov Los Angeles Dodgers a má aj menšinový podiel v jeho bývalom klube Lakers.

Johnson ukončil kariéru v NBA v roku 1991 s odôvodnením, že je HIV-pozitívny. Do zámorskej profiligy sa nakrátko vrátil v sezóne 1995/1996.


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
NHL: Anaheim uspel v príprave na ľade San Jose 4:2, Regenda s asistenciou
<< predchádzajúci článok
Kritici Slafkovského by mali sklapnúť, tvrdí expert. Vlaňajšiu jednotku draftu prirovnal k bývalej hviezde Montrealu