Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zaujímavosti

07. septembra 2021

Majiteľ trafiky zákazníčke ukradol výherný žreb za 500.000 eurPred vyšetrovateľmi sa muž pokúsil obrátiť kauzu vo svoj prospech, keď vyhlásil, že chce podať trestné oznámenie na ženu, ktorá mu údajne stierací žreb ukradla.Zdieľať
Majiteľ trafiky zákazníčke ukradol výherný žreb za 500.000 eur

Talianska polícia zadržala v pondelok na rímskom letisku Fiumicino majiteľa trafiky z Neapola, ktorý bol na úteku po tom, ako svojej zákazníčke odcudzil stierací žreb s preukázanou výhrou 500.000 eur. Muž bol zadržaný, keď chcel z Ríma odletieť na Kanárske ostrovy, informoval v utorok spravodajský portál gazzettadelsud.it.


Táto kauza bola na titulných stranách novín v Taliansku už niekoľko dní - od minulého štvrtka, keď 70-ročná žena prišla v Neapole do trafiky, aby jej tam potvrdili výhru v lotérii stieracích žrebov.

Predavačom privolaný majiteľ trafiky však žreb vzal, šiel s ním do banky v meste Latina, kde si ho uložil, aby si neskôr, keď sa situácia upokojí, dal výhru vyplatiť na novozaložený účet.

Poškodená žena naňho podala trestné oznámenie. Pred vyšetrovateľmi sa muž následne pokúsil obrátiť kauzu vo svoj prospech, keď vyhlásil, že chce podať trestné oznámenie na ženu, ktorá mu údajne stierací žreb ukradla.

Prokuratúra sa však jeho podaním odmietla zaoberať a začala ho stíhať pre obzvlášť závažnú krádež, pričom mu pozastavila aj platnosť licencie pre trafiku. Justičné orgány súčasne nariadili i zaistenie príslušného žrebu.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Hercule Poirot. 3 príbehy s geniálnym detektívom
<< predchádzajúci článok
Mladá žena vďaka testu DNA zistila, že nie je dcérou svojich rodičov. V pôrodnici pred rokmi urobili chybu

Majiteľ trafiky zákazníčke ukradol výherný žreb za 500.000 eur - diskusné fórum čitateľov