Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

29. novembra 2020

Malá nočná hudba na Novej scéne bude s divákmi aj onlineV poradí tretia Malá nočná hudba prinesie profilový koncert talentovaného muzikálového herca Michala Candráka.Zdieľať
Malá nočná hudba na Novej scéne bude s divákmi aj online

Bratislavské Divadlo Nová scéna (DNS) ponúka v nedeľu o 17:00 ďalší komorný koncert zo série Malá nočná hudba. Tentoraz si ho budú môcť pozrieť naživo diváci v divadle a súčasne bude prenášaný v live-streame. Spolu s najmladším sólistom DNS Michalom Candrákom si zaspieva aj známa televízna tvár Viktor Vincze. TASR o tom informovala PR manažérka Zuzana Šebestová.


V poradí tretia Malá nočná hudba prinesie profilový koncert talentovaného muzikálového herca Michala Candráka. V jeho podaní zaznejú skladby z legendárnych muzikálov Cabaret, Hairspray, Rent, The greatest showman, ale aj z novinky – pôvodného slovenského muzikálu Voda (a krv) nad vodou. Jeden z veľkých hitov Elánu odznie v trojici.

„Okrem Michala Candráka sa k nemu pripoja moderátor spravodajstva TV Markíza Viktor Vincze a člen súboru DNS Vladislav Plevčík. Všetkých spája postava Fera, ktorú v muzikáli alternujú," vysvetlila Šebestová.

Hlavná hviezda predstavenia pociťuje nielen veľkú radosť, ale aj zodpovednosť z profilového koncertu. „Spolupráca s Patrikom Vyskočilom a Dávidom Hartlom je čarovná a opäť mám to šťastie sa s nimi na niečom podieľať. Rozhodol som sa pre päť mužských a päť ženských piesní. Zaznejú skladby muzikálové, popové, rockové, soulové a pre divákov mám pripravené aj jedno vlastné prekvapenie," uviedol Candrák.

Ďalej prezradil, že na túto spoluprácu si zavolal štyroch hostí, blízkych priateľov Michaelu Trokanovú, študentku herectva a novú muzikálovú hviezdu už aj Divadla Nová scéna, Jána Cibulu, multiinštumentalistu, ktorý sa chopí klavíra, divadelného brata Vladislava Plevčíka a Viktora Vinczeho.

„Poznáme sa iba od leta, kedy sme začali skúšať muzikál Voda (a krv) nad vodou, avšak svojím talentom, povahou, vedomosťami a pohľadom na život sa nám všetkým hneď zapísal do srdca. Stoličky v kapele obsadia skvelí hudobníci Matúš Ferko, Ján Lau, Peter Zajaček a Martin Kapusník," uzavrel Candrák, ktorý verí, že si diváci s umelcami užijú príjemnú hudobnú nedeľu.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Prvou adventnou nedeľou sa začína čas duchovnej prípravy na Vianoce
<< predchádzajúci článok
Vesmírny odpad pozbiera švajčiarska firma, ESA podpísala zmluvu na takmer 90 miliónov eur

Malá nočná hudba na Novej scéne bude s divákmi aj online - diskusné fórum čitateľov