Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

17. februára 2021

Manžela britskej kráľovnej museli hospitalizovať, princ Filip sa necítil dobreDeväťdesiatdeväťročného manžela britskej kráľovnej, princa Filipa, prijali do londýnskej nemocnice, pretože sa necítil dobre. Informoval o tom v stredu Buckinghamský palác. Uviedol, že princa Filipa prijali ...Zdieľať
princ 676x484 17.2.2021  - Deväťdesiatdeväťročného manžela britskej kráľovnej, princa Filipa, prijali do londýnskej nemocnice, pretože sa necítil dobre. Informoval o tom v stredu Buckinghamský palác. Uviedol, že princa Filipa prijali do súkromnej Nemocnice kráľa Eduarda VII. v utorok večer.


Hospitalizácia je podľa vyjadrenia paláca „preventívnym opatrením" na odporúčanie Filipovho lekára. Očakáva sa, že v nemocnici zostane niekoľko dní na „pozorovanie a oddych".

Princ Filip, známy aj ako vojvoda z Edinburghu, odišiel do dôchodku v roku 2017 a len zriedka sa objavuje na verejnosti. Počas súčasného lockdownu platného v Anglicku sa zdržiaval s kráľovnou na hrade Windsor, ktorý leží západne od Londýna.


Zdroj: Webnoviny.sk - Manžela britskej kráľovnej museli hospitalizovať, princ Filip sa necítil dobre © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Archeológovia objavili v Egypte pravdepodobne najstarší známy pivovar
<< predchádzajúci článok
Falošní pracovníci Microsoftu stále úradujú, neposkytujte im žiadne údaje

Manžela britskej kráľovnej museli hospitalizovať, princ Filip sa necítil dobre - diskusné fórum čitateľov