Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

25. septembra 2023

Manželke sa muž denne vyhrážal zabitím a vzal aj sekeru, z domu utekala k susedomObvineniu z trestného činu nebezpečného vyhrážania čelí 59-ročný muž z obce v okrese Kežmarok. V priebehu posledných mesiacov sa denne pod vplyvom alkoholu vyhrážal svojej žene zabitím. Tá sa muža natoľko ...Zdieľať
gettyimages 1271523891 676x451 25.9.2023 (SITA.sk) - Obvineniu z trestného činu nebezpečného vyhrážania čelí 59-ročný muž z obce v okrese Kežmarok. V priebehu posledných mesiacov sa denne pod vplyvom alkoholu vyhrážal svojej žene zabitím. Tá sa muža natoľko bála, že utekala z domu k susedom, kde aj prespávala.


Ako v pondelok ďalej informovala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, útoky muža sa však neustále stupňovali. Naposledy vzal sekeru a žene sa vyhrážal, že jej odtrhne hlavu. Manželka už vtedy neváhala a privolala políciu. Tá agresora zadržala, skončil v cele policajného zaistenia. Zároveň bol na neho spracovaný podnet na podanie návrhu na jeho vzatie do väzby.
Zdroj: SITA.sk - Manželke sa muž denne vyhrážal zabitím a vzal aj sekeru, z domu utekala k susedom © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Väčšina Slovákov odmieta zníženie veku voličov, mladí sú však oveľa lepšie pripravení ako boli ich rodičia
<< predchádzajúci článok
Na proces s Renátou, obvinenou z terorizmu, sú vytýčené tri termíny hlavného pojednávania