Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

27. septembra 2021

Martin (ne)poznal prípady, keď bol COVID-19 uvedený ako príčina úmrtia, hoci pacienti boli dlhodobo ťažko choríPo tom, ako profil na sociálnej sieti s názvom „Martin Fiodor Fidermák“ šíril na internete, že pozná minimálne štyri prípady, keď bol COVID-19 uvedený ...Zdieľať
hoax policia 676x296 27.9.2021 (Webnoviny.sk) - Po tom, ako profil na sociálnej sieti s názvom „Martin Fiodor Fidermák“ šíril na internete, že pozná minimálne štyri prípady, keď bol COVID-19 uvedený ako príčina úmrtia, hoci pacienti boli dlhodobo ťažko chorí, navštívila vlastníka profilu polícia, ktorej tieto tvrdenia poprel.


Polícia o tom informuje vo svojom profile Hoaxy a podvody – Polícia SR na sociálnej sieti. Profil ďalej tvrdil, že niekto sfalšoval úmrtný list, teda úradnú listinu, aby tak naďalej rástli čísla nakazených a rôzne obmedzenia by tak platili ďalej.

Polícia sa teda možný trestný čin falšovania a pozmeňovania úradnej listiny rozhodla preveriť a majiteľa profilu navštívila. Ten všetko poprel. „Autor príspevku uviedol, že o tom len počul, žiadnymi relevantnými informáciami či dokumentmi, ktoré by toto tvrdenie potvrdzovali nedisponuje a nevie uviesť,“ uzavrela polícia.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: Webnoviny.sk - Martin (ne)poznal prípady, keď bol COVID-19 uvedený ako príčina úmrtia, hoci pacienti boli dlhodobo ťažko chorí © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Komunálne voľby v Grazi nečakane vyhrali komunisti, získali takmer 30 percent hlasov
<< predchádzajúci článok
Hygienici varujú pred nebezpečným výživovým doplnkom, nachádzať sa môže aj na Slovensku

Martin (ne)poznal prípady, keď bol COVID-19 uvedený ako príčina úmrtia, hoci pacienti boli dlhodobo ťažko chorí - diskusné fórum čitateľov