Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

02. októbra 2023

Matovič opäť zaútočil na novinárov, Pellegriniho vraj stvorili „užitoční idioti z progresívnych médií“ (video)Predseda hnutia OĽaNO a priatelia Igor Matovič v pondelok na tlačovej besede opäť zaútočil na novinársku obec, keď povedal, žeZdieľať
igor matovic rokovanie parlamentu mimoriadna schodza 676x451 2.10.2023 (SITA.sk) - Predseda hnutia OĽaNO a priatelia Igor Matovič v pondelok na tlačovej besede opäť zaútočil na novinársku obec, keď povedal, že Petra Pellegriniho a Hlas-SD stvorili "užitoční idioti z progresívnych médií".


Ja sa pýtam užitočných idiotov v progresívnych médiách, ktorí sa tri roky doslova na ružiach snažili ustlať Pellegrinimu a tvrdili, že nie Pellegrini ale Matovič je hrozbou pre demokraciu, prečo nepíšu o tom, že si Pellegrini nevyberie cestu mafiánskeho štátu," uviedol Matovič, ktorý je presvedčený, že sa Robert Fico (Smer-SD) chystá na deštrukciu právneho štátu a spolu s ním aj Pellegrini.

Vyhlásenie Matoviča


Prečo teraz mlčíte ? Vy ste ho stvorili, užitoční idioti v progresívnych médiách. Vy ste tu hovorili tri roky o Pellegrinim, že je to vlastne demokrat, a v takýchto kritických chvíľach sa postaví na stranu spravodlivosti. Že nebude pozerať na to, že špeciálna prokuratúra mu ide po krku za úplatok, ktorý mal zobrať za softvér za 15,4 milióna eur, a takto pomohol okradnúť štát o 15 miliónov eur. Vy ste tvrdili, že on vždy uprednostní záujem Slovenska. Ja sa pýtam užitočných idiotov v progresívnych médiách, kde je teda váš demokrat Pellegrini? Prečo dnes si nezvolá tlačovku a nepovie, že v žiadnom prípade on nebude pomáhať zločincovi Ficovi v tom, aby zahatal cestu spravodlivosti? Prečo mlčíte užitoční idioti? Vy ste stvorili Pellegriniho, vy ste stvorili Hlas," vyhlásil Matovič.

Hlas je demokratická strana?


Dodal, že progresívne médiá sú tie, ktoré hovorili sklamaným voličom Smeru z minulých rokov, že Hlas je demokratická strana, ktorá v žiadnom prípade nebude blokovať cestu spravodlivosti.

Viac o téme: Predčasné voľby na Slovensku 2023Nepočujem vás, užitoční idioti z progresívnych médií," doplnil Matovič s tým, že do poslednej chvíle bojovali, aby sa to nestalo. „Dosiahli sme výrazne lepší výsledok, ako nám hovoril prieskum, a to aj po trojročnej propagande proti nám a za Pellegriniho. Toto bude skúška správnosti, kto tu tri roky klamal ľudí. Či užitoční idioti z progresívnych médií, ktorí o Pellegrinim hovorili, že je kovaný demokrat, alebo mal pravdu Matovič, ktorý hovorí, že Pellegrini je to isté zlodejské DNA ako Fico," uzavrel Matovič.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: SITA.sk - Matovič opäť zaútočil na novinárov, Pellegriniho vraj stvorili „užitoční idioti z progresívnych médií“ (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
mBank spustila unikátny Test bezpečnosti. Slováci sa môžu otestovať v oblasti digitálnej bezpečnosti
<< predchádzajúci článok
V slovenských väzniciach volilo necelých 18 percent voličov, najvyššiu účasť mali tri ústavy