Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

22. júna 2022

Matovič sa podľa Pellegriniho vykašľal na seniorov a spriahol s fašistami, pripísal si trpké víťazstvo (video)Temná koalícia je definitívne realitou. Na tlačovej konferencií po opätovnom schválení zákona o voľnom čase dieťaťa, známom ako prorodinný balík to vyhlásil predseda strany Hlas - sociálna demokracia ...Zdieľať
pellegrini 676x437 22.6.2022 (Webnoviny.sk) - Temná koalícia je definitívne realitou. Na tlačovej konferencií po opätovnom schválení zákona o voľnom čase dieťaťa, známom ako prorodinný balík to vyhlásil predseda strany Hlas – sociálna demokracia (Hlas-SD) Peter Pellegrini.


Ako dodal, stredajšie kľúčové hlasovanie prebehlo bez koaličného partnera strany Sloboda a Solidarity (SaS), bez podpory poslancov hnutia Za ľudí, ale zato s hlasmi fašistov. „Toto je a bude zapísané ako trpké víťazstvo Igora Matoviča nad poslednými zvyškami zdravého rozumu,“ skonštatoval.

Matovič rozdeľuje spoločnosť


Pellegrini uviedol, že minister financií Matovič (OĽaNO) rozdeľuje spoločnosť a vnáša do nej vymyslený konflikt, kto je za a kto proti rodine. Pre pomoc občanom sa podľa šéfa Hlasu-SD neurobilo stredajším hlasovaním vôbec nič. Upozornil, že občania čelia desať mesiacov bezprecedentnému zvyšovaniu cien.

Pripomenul návrhy Hlasu-SD o dočasnom znížení spotrebnej dane z pohonných hmôt, o zaslaní šekov 100 alebo 200 eur do každej domácnosti či o znižovaní DPH na základné potraviny. Pellegrini vyhlásil, že Hlas-SD podporuje všetky rodiny, aj tie, ktoré nemajú deti alebo sa starajú o seniorov.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Matovič sa vykašľal na seniorov


Líder Hlasu-SD povedal, že minister Matovič sa „vykašľal“ na seniorov a radšej sa spriahol s fašistami.

„Hlasovanie nebolo o tom, kto podporuje alebo nepodporuje rodiny. Bolo to hlasovanie, či ideme ratovať tento ťažko skúšaný národ,“ poznamenal Pellegrini a dodal, že efekt prijatého zákona nebude taký, aký si Matovič predstavoval.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: Webnoviny.sk - Matovič sa podľa Pellegriniho vykašľal na seniorov a spriahol s fašistami, pripísal si trpké víťazstvo (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Šeliga už nevie, či chce pokračovať v koalícii. Prekročil sa rubikon, tvrdí
<< predchádzajúci článok
Poslanci paralyzovali financovanie samospráv, vyhlásil frustrovaný Droba k prelomeniu veta Čaputovej