Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

22. júna 2022

Šeliga už nevie, či chce pokračovať v koalícii. Prekročil sa rubikon, tvrdíPoslanec Národnej rady SR za stranu Za ľudí Juraj Šeliga už nevie, či chce pokračovať v tejto vládnej koalícii. Reagoval tak na prelomene prezidentkinho veta pri ...Zdieľať
img_1373 2 676x451 22.6.2022 (Webnoviny.sk) - Poslanec Národnej rady SR za stranu Za ľudí Juraj Šeliga už nevie, či chce pokračovať v tejto vládnej koalícii. Reagoval tak na prelomene prezidentkinho veta pri prorodinnom balíčku spolu s poslancami ĽS Naše Slovensko.


„Toto je taký brutálny klin do koalície, že neviem, ako bude ďalej pokračovať. Pozrite sa, pán Heger sľubuje, že Matovič nebude útočiť do Sulíka a pán Matovič ide do postoja, že sa vysmeje Hegerovi. Priznám sa, že budeme hovoriť s pánom premiérom. Už druhýkrát za tento mesiac mám pocit, že neviem, či chcem pokračovať v tejto koalícii,“ povedal Šeliga, podľa ktorého sa v stredu prekročil rubikon.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: Webnoviny.sk - Šeliga už nevie, či chce pokračovať v koalícii. Prekročil sa rubikon, tvrdí © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Parlament schválil novelu zákona o slobodnom prístupe k informáciám, Kolíková odprezentovala zmenu legislatívy
<< predchádzajúci článok
Matovič sa podľa Pellegriniho vykašľal na seniorov a spriahol s fašistami, pripísal si trpké víťazstvo (video)