Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

31. októbra 2006

McCartneyovci na dcérinej oslave zabudli na rozvodMedializovaná rozvodová bitka medzi Paulom McCartneym a Heather Mills McCartney sa načas prerušila, aby počas uplynulého víkendu mohla ich dcéra Beatrice osláviť tretie narodeniny. Pár spolu ...Zdieľať

BRATISLAVA 31. októbra (WEBNOVINY) - Medializovaná rozvodová bitka medzi Paulom McCartneym a Heather Mills McCartney sa načas prerušila, aby počas uplynulého víkendu mohla ich dcéra Beatrice osláviť tretie narodeniny. Pár spolu hovoril počas 90-minútového stretnutia v detskom centre v anglickom East Sussexe. Ako uviedol britský časopis Hello!, na oslave sa zúčastnilo 15 hostí. McCartney zo oslavy odišiel spolu s dcérou, Mills odišla o 10 minút na to so zvyškom narodeninového koláča.

McCartney a Mills ohlásili svoj rozchod v máji po štyroch rokoch manželstva. Spevák podal v júli žiadosť o rozvod. Rozpad ich manželstva sprevádza obrovský záujem médií a verejnosti, na aký sa Veľká Británia nepamätá od rozvodu princa Charlesa a princeznej Diany. Pred dvoma týždňami denník Daily Mail priniesol výpoveď bývalej modelky a aktivistky proti nášľapným mínam, v ktorej pred súdom uviedla, že bývalý člen legendárnych The Beatles užíval drogy, alkohol, bol necitlivý k jej amputovanej nohe a bolesti a dokonca ju mal i napadnúť s rozbitým pohárom od vína. Týždeň potom jej právnici oznámili, že sa Mills bude súdiť s dvoma denníkmi za "falošné, poškodzujúce a nesmierne rozrušujúce" správy okolo jej rozvodu s McCartneym.

SITA,AP


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Lýdia Eckhardt odštartuje šnúru módnych prehliadok
<< predchádzajúci článok
Skupina No Name krstila v Prahe svoje prvé DVD Live in Prague