Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

31. októbra 2006

Lýdia Eckhardt odštartuje šnúru módnych prehliadokMódna diva slovenského návrhárstva Lýdia Eckhardt pripravila pre svojich priaznivcov a priateľov štyri módne prehliadky v mestách Banská Bystrica, Trenčianske Teplice, Nitra a Bratislava. ...Zdieľať

BRATISLAVA 31. októbra (WEBNOVINY) - Módna diva slovenského návrhárstva Lýdia Eckhardt pripravila pre svojich priaznivcov a priateľov štyri módne prehliadky v mestách Banská Bystrica, Trenčianske Teplice, Nitra a Bratislava. Agentúru SITA o tom informoval PR manažér produkčného domu Forza Martin Šesták.

Zo salónu Lýdie Eckhardt už viac ako pätnásť rokov vychádzajú modely, ktoré nielen pútajú pozornosť verejnosti, ale sú aj oslavou ženskosti. Prehliadky majú svoju vlastnú atmosféru, svoj rukopis, sú spoločenskou udalosťou. Inak to nebude ani tentoraz. Prvá prehliadka sa uskutoční 6. novembra v Banskej Bystrici, nasledovať bude módna show 8. novembra v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice, 14. novembra v Nitre a zakončí to Bratislava 15. novembra. Módne defilé ôsmich kolekcií aktuálnych modelov na sezónu jeseň zima 2007 s názvami Lesk, Bielo - Čierna, Drahokamy, Mladé talenty, Nevinnosť, Zvieracia ríša - Savana, Magic a Večernica doplnia aj pánske modely odevnej firmy Ozeta Neo.

Na móle sa budú predvádzať krásne ženy s ladnými krivkami a zvučnými menami ako Katarína Holáňova I. vicemiss 2005, Veronika Bozsíková Miss press 2002, Lucia Pilková I. vicemiss 2001, Katka Janculová Miss sympatia 1997. Výnimočným doplnkom módnej prehliadky bude aj body painting, ktorý modelky predvedú v kombinácii s módnymi návrhmi.

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V horách napadol sneh, strediská už zasnežujú
<< predchádzajúci článok
McCartneyovci na dcérinej oslave zabudli na rozvod