Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport    MS 2010 v JAR

11. júla 2010

MÉDIA: Od začiatku do konca so cťouOhlasy médií na sobotňajšie stretnutie o 3. miesto na XIX. majstrovstvách sveta vo futbale v Juhoafrickej republike: URUGUAJ - NEMECKO 2:3 (1:1) El Observador ...Zdieľať
nemeckouruguaj Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 11. júla (WEBNOVINY) - Ohlasy médií na sobotňajšie stretnutie o 3. miesto na XIX. majstrovstvách sveta vo futbale v Juhoafrickej republike:

URUGUAJ - NEMECKO 2:3 (1:1)

El Observador (Urug.): "Od začiatku do konca so cťou. Až do poslednej lopty sme bojovali o to, aby sme si proti Nemecku zahrali predĺženie. Napokon je z toho štvrté miesto, ale s hrdosťou."

El País (Urug.): "Statočne až do záverečného hvizdu, náš tím predviedol nezabudnuteľný výkon. Obe mužstvá odohrali vyrovnanú partiu. Nemecko vyhralo 3:2, ale belasé srdce sa opäť naplno rozbúšilo.“

Bild (Nem.): "Ďakujeme chlapci za celé majstrovstvá sveta. Priniesli ste nám fantastické leto. Záver bol krásny, Sami Khedira rozhodol o víťazstve 3:2 nad Uruguajom. Bola to skutočne skvelá rozlúčka."

Die Welt (Nem.): Nemecko je opäť tretie, rovnako ako na majstrovstvách sveta v roku 2006. Tentoraz je to však iná situácia, a to najmä pre to, že tento tím má obrovskú perspektívu a pred sebou svetlú budúcnosť."

Berliner Zeitung (Nem.): „Nemecko je tretie na majstrovstvách sveta. V Port Elizabeth vydali hráči zo seba posledné zvyšky síl a získali pre Nemecko bronzové medaily. O všetkom rozhodol v 82. min svojím premiérovým reprezentačným gólom Sami Khedira."

Kicker (Nem.): "3:2! Löwova jedenástka skončila tretia, Nemci si vybojovali bronz. V zaujímavom zápase plnom rýchlych akcií napokon o všetkom rozhodol Khedira. Nemecko dokázalo otočiť duel, v ktorom prehrávalo 1:2."

News of the World (V. Brit.): "Nemecko ponúklo záblesk do budúcnosti. Tento zápas nebol o treťom mieste ani o bronze, ale o budúcnosti. Bola to tiež ďalšia ukážka ´zdravého´ štýlu nemeckého futbalu - aký smutný kontrast oproti Anglicku."

L´Equipe (Fr.): "Nemecko tretie! Štvrtýkrát z piatich prípadov dokázali Nemci vyhrať duel o bronz, keď v sobotu zdolali Uruguaj (3:2) aj bez strelca Miroslava Kloseho. Zápasy o 3. miesto bývajú zvyčajne plné kvalitných výkonov a gólov a ani tento nebol výnimkou."

iDnes.cz (ČR): "Nemci po divokom zápase obhájili svetový bronz. Nemecko zvládlo divácky príťažlivé stretnutie a zdolalo Uruguaj 3:2. Víťazstvo zariadil svojím prvým reprezentačným gólom Sami Khedira."

SITA

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Stoch o odmietnutí Realu: Sú to výmysly
<< predchádzajúci článok
Otázniky nad Mandelovou účasťou na finále