Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova    Regióny

31. januára 2021

Medzimestské autobusy v okresoch Dunajská Streda a Galanta budú premávať ako medzi sviatkamiPrímestské autobusy v okresoch Dunajská Streda a Galanta budú od pondelka 1. februára až do odvolania jazdiť ako medzi vianočnými a novoročnými sviatkami. Nebudú tak premávať spoje označené značkou X27. ...Zdieľať
31.1.2021 (Webnoviny.sk) - Prímestské autobusy v okresoch Dunajská Streda a Galanta budú od pondelka 1. februára až do odvolania jazdiť ako medzi vianočnými a novoročnými sviatkami. Nebudú tak premávať spoje označené značkou X27. Dôvodom je dočasný pokles počtu práceschopných vodičov autobusov dopravcu SAD Dunajská Streda.


Na území ostatných okresov Trnavského kraja premávajú prímestské autobusy aj naďalej podľa prázdninových cestovných poriadkov. Župa je však podľa vyjadrenia odboru dopravnej politiky Trnavského samosprávneho kraja pripravená flexibilne reagovať a upraviť tento režim podľa požiadaviek cestujúcej verejnosti, najmä v prípade návratu žiakov a študentov do škôl.

Aktuálne informácie a cestovné poriadky sú verejnosti k dispozícii na webových stránkach a profiloch na sociálnych sieťach župy i jej troch zmluvných dopravcov, ARRIVA Trnava, SAD Dunajská Streda a SKAND Skalica.


Zdroj: Webnoviny.sk - Medzimestské autobusy v okresoch Dunajská Streda a Galanta budú premávať ako medzi sviatkami © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Meteorológovia vydali výstrahy pred nízkymi teplotami až do mínus 23 stupňov Celzia
<< predchádzajúci článok
František Imrecze je obvinený pre zmanipulované tendre, dohadovali ich v Širokého hoteli

Medzimestské autobusy v okresoch Dunajská Streda a Galanta budú premávať ako medzi sviatkami - diskusné fórum čitateľov