Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Pre ženy

12. septembra 2019

Meghan uviedla líniu oblečenia, ktorá má pomocť nezamestnaným ženámMeghan, archívna snímka.Zdieľať
Meghan, archívna snímka. Foto: TASR/AP
 
Londýn 12. septembra (TASR) - Manželka britského princa Harryho Meghan uviedla vo štvrtok do života líniu oblečenia pre britskú charitatívnu organizáciu Smart Works, ktorá pomáha nezamestnaným ženám nájsť si prácu. Informovala o tom agentúra AP.


Vojvodkyňa zo Sussexu sa zúčastnila na recepcii v londýnskom obchodnom dome patriacom do siete John Lewis, kde modelky predviedli kolekciu oblečenia vhodného do práce a tiež doplnky, ktoré Meghan vytvorila spolu s módnou návrhárkou a priateľkou Mishou Nonoo.

Líniu oblečenia tvorí odev do práce ako sako, praktická väčšia taška a nohavice. Predstavenie tejto línie oblečenia sa uskutočnilo deň pred začiatkom Londýnskeho týždňa módy.

Kolekcia oblečenia s názvom Smart Set má podporiť ciele charity Smart Works. Meghan, členka kráľovskej rodiny, je patrónkou tejto charity, ktorá poskytuje ženám školenia a oblečenie na pracovné pohovory.

"Sme ženy a je to naša stopercentná povinnosť: podporovať a povzbudzovať sa navzájom," povedala vojvodkyňa zo Sussexu.

Recepcia bola jedným z prvých oficiálnych podujatí, na ktorých sa manželka princa Harryho zúčastnila po májovom pôrode ich syna Archieho.Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Google zaplatí vo Francúzsku vyrovnanie vo výške takmer miliardy eur
<< predchádzajúci článok
Igor Timko sa stal jednou z osobností 2019 podľa hudobného fondu