Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

10. septembra 2022

Mesto Vysoké Tatry bude mať s istotou nového primátora, Ján Mokoš po dvadsiatich rokoch vo funkcii už nekandidujeSúčasný primátor Vysokých Tatier Ján Mokoš po dvadsiatich rokoch vo funkcii už nebude kandidovať na tento post. Oznámil to tento týždeň ...Zdieľať
jan mokos 676x436 10.9.2022 (Webnoviny.sk) - Súčasný primátor Vysokých Tatier Ján Mokoš po dvadsiatich rokoch vo funkcii už nebude kandidovať na tento post. Oznámil to tento týždeň prostredníctvom sociálnej siete.


O funkciu primátora Vysokých Tatier celkovo prejavilo záujem päť kandidátov. Poslancami mestského zastupiteľstva by sa chcelo stať 30 kandidátov, z toho 10 kandiduje za politické strany a hnutia, dvadsiatku tvoria nezávislí.

Pre agentúru SITA to uviedla zapisovateľka mestskej volebnej komisie Mária Fábryová.

Oproti posledným voľbám sa o funkciu primátora bude uchádzať menej záujemcov. V roku 2018 ich bolo osem, za poslancov kandidovalo 31 záujemcov. Opätovne bol vtedy za primátora zvolený Ján Mokoš (nezávislý).

Oficiálne svoju kandidatúru na post primátora v nasledujúcich voľbách oznámil médiám zatiaľ len miestny podnikateľ Alexander Gálfy (nezávislý).


Zdroj: Webnoviny.sk - Mesto Vysoké Tatry bude mať s istotou nového primátora, Ján Mokoš po dvadsiatich rokoch vo funkcii už nekandiduje © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
O stoličku primátora Popradu zabojuje aktivista a miestny podnikateľ Ján Ondrišík
<< predchádzajúci článok
Svetový deň prevencie samovrážd si pripomenie IPčko a pripoja sa aj známe osobnosti