Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

29. apríla 2013

Michael Bublé sa udržal na vrchole albumového UK ChartuKanadský spevák Michael Bublé obhájil so štúdiovkou To Be Loved (2013) prvú priečku v britskom albumovom rebríčku, kde debutoval minulý týždeň. Ide o zatiaľ najrýchlejšie ...Zdieľať
michael buble BRATISLAVA 29. apríla (WEBNOVINY) - Kanadský spevák Michael Bublé obhájil so štúdiovkou To Be Loved (2013) prvú priečku v britskom albumovom rebríčku, kde debutoval minulý týždeň.


Ide o zatiaľ najrýchlejšie predávajúci sa album roka, keďže v prvom týždni sa z neho predalo 121-tisíc kópií.

Za Bublém debutujú dve novinky. Na druhom mieste je anglický hudobník Frank Turner s piatou štúdiovkou Tape Deck Heart (2013). Pre 31-ročného rodáka z Bahrajnu je to vôbec najlepšie umiestnenie v kariére, keďže jeho doterajším maximom bola 12. priečka, ktorú dosiahol s predchádzajúcim albumom England Keep My Bones (2011).

Až na trojke štartuje americký rapper, spevák a člen skupiny The Black Eyed Peas Will.i.am so štvrtou sólovkou #willpower (2013). Štvrtú priečku si udržala speváčka Pink s albumom The Truth About Love (2012) a z trojky na päťku klesla Emeli Sandé s nahrávkou Our Version Of Events (2012), ktorá je v top 10 UK Chartu nepretržite už 63 týždňov. Škótska speváčka tak prekonala rekord The Beatles v počte týždňov nepretržito strávených v prvej desiatke pre debutovú štúdiovku. Informácie zverejnila webstránka www.theofficialcharts.com.Britský rebríček albumov (20. apríla 2013 - 27. apríla 2013):

1. Michael Bublé - To Be Loved
2. Frank Turner - Tape Deck Heart
3. Will.i.am - #willpower
4. Pink - The Truth About Love
5. Emeli Sandé - Our Version Of Events
6. Justin Timberlake - The 20/20 Experience
7. Bruno Mars - Unorthodox Jukebox
8. Calvin Harris - 18 Months
9. Bastille - Bad Blood
10. Fall Out Boy - Save Rock And Roll

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
SuperStar 2013: Po dobrom výkone v SuperStar vypadla Kristína Debnárová
<< predchádzajúci článok
Daft Punk po prvý raz dobyli britský singlový rebríček