Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    SuperStar

29. apríla 2013

SuperStar 2013: Po dobrom výkone v SuperStar vypadla Kristína DebnárováKristínu v súťaži nezachránil ani výber slovenskej pesničky. V šestici postupujúcich ostala už iba dvojica Slovákov Tereza Mandzáková a Štefan Pčelár.Zdieľať
Kristína Debnárová Po šiestom finálovom kole opúšťa Česko Slovenskú SuperStar Kristína Debnárová.


Počas posledného večera odspievala pieseň Family Portrait od speváčky Pink a Nová od bývalej SuperStaristky Dominiky Mirgovej, ktoré venovala svojej mame.

„Odspievala si to tradične veľmi slušne, bolo to nekonfliktné, uvidíme, čo na to povedia ľudia,“ povedal po odspievaní slovenskej piesne Pavol Habera.

Práve song v slovenskom jazyku jej mal pomôcť udržať sa v súťaži. „Všetci textu rozumejú a všetci vedia o čom spievaš, môžu porovnávať či tvoj výraz je adekvátny k textu pesničky,“ usudzoval porotca Ondřej Soukup. „Intonačne ma to miestami trápilo a vystúpenie sa mi zdalo dosť rozpačité,“ dodala kritiku Ewa Farna.

Po odspievaní všetkých pesničiek ju však porotcovia nominovali na vypadnutie, na ostatných finalistov už totiž podľa nich kvalitou hlasu nesiahala. „Chcem sa poďakovať všetkým, ktorí mi posielali hlasy, mojej rodine, porote, produkcii, ktorí mi umožnili splniť si svoj sen,“ povedala na rozlúčku Kristína Debnárová po tom, čo sa dozvedela, že jej i televízni diváci poslali najmenej SMS hlasov.

Hviezdou finálového večera sa stal najmladší, 16-ročný finalista Adam Kukačka. Interpretáciou piesne legendárneho Elvisa Presleyho prekonal sám seba a vyslúžil si standig ovation. „Toto kolo ti doteraz sedelo úplne najviac a podľa mňa si to dnes celé vyhral. Bolo to výborné číslo a strašne som sa bavil,“ povedal Pavol Habera. „Videl si ako reagovalo publikum? Ja si myslím, že toto kolo ti úplne patrí a toto je tvoj večer,“ doplnila Ewa Farna.

Počas večera odznelo až štrnásť skladieb a zo šestice postupujúcich v speváckej šou ostala len dvojica Slovákov. Finalisti v ďalšom kole odspievajú skladby napísané buď z lásky alebo z nenávisti.

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 SuperStar 2013: Po dojímavej rozlúčke odchádza Jaroslav Smejkal (22. 4. 2013)
 SuperStar 2013: Súťaž opúšťa Virgínia Buberníková. (15. 4. 2013)
 SuperStar 2013: Daniel Šmidák skončil v rockovom kole (8. 4. 2013)
 SuperStar 2013: V druhom kole vypadol Karol Komenda (1. 4. 2013)
 SuperStar 2013: V prvom finálovom kole skončila Natálie Kubištová (25. 3. 2013)
 Česko Slovenská SuperStar už pozná dvanástku finalistov a finalistiek (18. 3. 2013)
 Česko Slovenská SuperStar 2013: Štartuje už tretia séria (10. 2. 2013)
 Artmedia s novým majiteľom za úspechmi doma aj v Európe (17. 7. 2008)
 Spoločná skladba "superstáristov 2" sa volá So mnou môžeš rátať (27. 1. 2006)
 Šindlerová pod stotisíc nejde! (4. 1. 2006)nasledujúci článok >>
Kupujete ojazdené auto? Odhaľte pretočené kilometre
<< predchádzajúci článok
Michael Bublé sa udržal na vrchole albumového UK Chartu