Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

09. augusta 2022

Mierovú dohodu s Ukrajinou by podporilo 65 percent Rusov, takmer rovnaké percento by však Putinovi schválilo nový útokMierovú dohodu s Ukrajinou by podporilo 65 percent Rusov, ak by ju prezident Vladimir Putin navrhol. Vyplýva to z prieskumu ruskej súkromnej sociologickej agentúry Russian ...Zdieľať
russia_putin_69507 3e598e9ceb5c434cab9e157902b6cd00 676x445 9.8.2022 (Webnoviny.sk) - Mierovú dohodu s Ukrajinou by podporilo 65 percent Rusov, ak by ju prezident Vladimir Putin navrhol. Vyplýva to z prieskumu ruskej súkromnej sociologickej agentúry Russian Field.


Prieskum však zároveň ukázal, že 60 percent oslovených Rusov by schválilo rozhodnutie Putina podniknúť nový útok na Kyjev. Informuje o tom portál news.sky.com.

Z prieskumu ďalej vyplýva, že 59 percent Rusov si myslí, že takzvaná vojenská operácia trvá už príliš dlho, ale 28 percent si to nemyslí. Zhruba 30 percent respondentov očakáva, že vojna bude trvať ďalší rok.Zdroj: Webnoviny.sk - Mierovú dohodu s Ukrajinou by podporilo 65 percent Rusov, takmer rovnaké percento by však Putinovi schválilo nový útok © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ukrajinci začali útočiť na okupovaný Krym, explózie zrejme zasiahli vojenské letisko a sklady ruských síl (video)
<< predchádzajúci článok
Ľudia v Sjevjerodonecku neprežijú zimu, odchádzajú z mesta pre nefunkčnú elektrinu či kanalizáciu