Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

05. februára 2010

Milan Lasica dostal na narodeniny fašírkovú tortuJedna z najvýznamnejších osobností slovenskej kultúry, herec, dramatik, prozaik, textár, režisér, humorista a moderátor Milan Lasica mal v stredu 3. februára 70 ...Zdieľať
Foto: SITA/Michal Burza


BRATISLAVA 5. februára  - Jedna z najvýznamnejších osobností slovenskej kultúry, herec, dramatik, prozaik, textár, režisér, humorista a moderátor Milan Lasica mal v stredu 3. februára 70 rokov. Oslava v Štúdiu L+S, kde dlhé roky pôsobí a je jeho riaditeľom, sa konala vo štvrtok večer po predstavení jeho hry Na fašírky mi nesiahaj. Po predstavení dostal Milan Lasica ako darček tortu - nebola však sladká, ale vyrobená z fašírok.

Medzi návštevníkmi predstavenia a následnej recepcie boli napríklad herci Ladislav Chudík, Marián Labuda, Stanislav Dančiak, hudobníci Marián Varga, Peter Lipa, speváčka Lucia Lužinská, spisovatelia Tomáš Janovic, Ján Štrasser, Ľubomír Feldek, herečka Emília Vášáryová či režisér Juraj Nvota. Samozrejme nechýbala ani Lasicova manželka Magdaléna Vášáryová.

SITA

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Milan Lasica bude sedemdesiatku ešte dlho dobiehať (2. 2. 2010)
 Peter Lipa dúfa v plodnejšie obdobie Milana Lasicu (4. 8. 2009)
 Lipa a Lasica si prevezmú Zlatú platňu (27. 1. 2006)
 Lipa zaspieva Lasicu 4. februára v Divadle Astorka (27. 1. 2006)
 Lasica: Lenže ja som iba komik (12. 10. 2005)nasledujúci článok >>
Brittany Murphy zomrela na zápal pľúc
<< predchádzajúci článok
Cez víkend potulky renesančnými Košicami