Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

21. mája 2020

Minister Mičovský by obchody v nedeľu zavrel natrvalo, na Slovensko by to prinieslo rytmus oddychuZatvorenie obchodov v nedeľu by podľa ministra pôdohospodárstva Jána Mičovského prinieslo na Slovensko rytmus oddychu. "Ja som z generácie, ktorá bola zvyknutá, ...Zdieľať
jan micovsky 676x451 21.5.2020  - Zatvorenie obchodov v nedeľu by podľa ministra pôdohospodárstva Jána Mičovského prinieslo na Slovensko rytmus oddychu.


"Ja som z generácie, ktorá bola zvyknutá, že obchody sa v sobotu zavreli a do pondelka rána sme toho veľa nenakúpili. Som presvedčený, že všetko potrebuje aj svoj oddych. Myslím si, že ak by boli obchody v nedeľu zatvorené, tak by sme vniesli do krajiny rytmus oddychu, ktorý by vyhovoval väčšine obyvateľov," uviedol v stredu pred rokovaním vlády Ján Mičovský.

Slováci podľa agroministra počas koronakrízy ukázali, že veľmi rýchlo vedia meniť svoje návyky. "Som preto za to, aby sa stala nedeľa dňom pokoja, tak ako je oficiálne aj pomenovaná," pokračoval Mičovský.


Zdroj: Webnoviny.sk - Minister Mičovský by obchody v nedeľu zavrel natrvalo, na Slovensko by to prinieslo rytmus oddychu © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Koronavírus: Na Slovensku pribudlo šesť nakazených, aplikácia pre inteligentnú "smart" karanténu je pripravená (online)
<< predchádzajúci článok
AbbVie ukončila transformačnú akvizíciu spoločnosti Allergan

Minister Mičovský by obchody v nedeľu zavrel natrvalo, na Slovensko by to prinieslo rytmus oddychu - diskusné fórum čitateľov