Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

01. augusta 2021

Ministerstvo financií spustí očkovaciu lotériu, pre sprostredkovateľský bonus potrebujete špeciálny kódMinisterstvo financií SR v nedeľu 1. augusta o 20:00 spustí stránku www.bytzdravyjevyhra.sk, na ktorej sa môžu zaregistrovať všetci záujemcovia ...Zdieľať
1.8.2021 (Webnoviny.sk) - Ministerstvo financií SR v nedeľu 1. augusta o 20:00 spustí stránku www.bytzdravyjevyhra.sk, na ktorej sa môžu zaregistrovať všetci záujemcovia o očkovaciu prémiu alebo sprostredkovateľský bonus. Ako rezort ďalej informoval, takýmto spôsobom chce motivovať tých, ktorí sa ešte nerozhodli očkovať a rovnako aj odmeniť ľudí, ktorí sú zodpovední.


"Do očkovacej prémie sa budú môcť zapojiť všetci, bez ohľadu na to, kedy a akou vakcínou sa dali zaočkovať. Ak majú za sebou jednu dávku, do žrebovania budú zaradení jedenkrát. Ten, kto už absolvoval očkovanie oboma dávkami, je do žrebovania automaticky zaradený dvakrát," informuje ministerstvo financií.

Sprostredkovateľský bonus je finančná odmena pre ľudí, ktorí motivovali iných vo svojom okolí, aby sa dali zaočkovať. Zaočkovaná osoba sa zaregistruje na stránke www.bytzdravyjevyhra.sk, získa špeciálny kód a ten následne odovzdá tomu, kto ho na očkovanie motivoval. Sprostredkovateľ si tento kód na stránke uplatní a získa tak finančnú odmenu.

Ďalšie informácie poskytne ministerstvo financií v pondelok na pripravovanej tlačovej konferencii.


Zdroj: Webnoviny.sk - Ministerstvo financií spustí očkovaciu lotériu, pre sprostredkovateľský bonus potrebujete špeciálny kód © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V Tokiu odhalili v súvislosti s olympijskými hrami vyše 200 nakazených, z toho desiatky športovcov
<< predchádzajúci článok
Zneužiť predsudky na podnietenie nenávisti je jednoduché, prezidentka pripomína rómsky holokaust

Ministerstvo financií spustí očkovaciu lotériu, pre sprostredkovateľský bonus potrebujete špeciálny kód - diskusné fórum čitateľov