Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

25. januára 2021

Ministerstvo vnútra chce zmodernizovať ďalšiu budovu, do projektu naleje státisíce eurRekonštrukciu a modernizáciu budovy okresného riaditeľstva policajného zboru v Revúcej pripravilo Ministerstvo vnútra SR (MV ...Zdieľať
lesenie 676x431 26.1.2021 (Webnoviny.sk) - Rekonštrukciu a modernizáciu budovy okresného riaditeľstva policajného zboru v Revúcej pripravilo Ministerstvo vnútra SR (MV SR).


Vyplýva to z podkladov zverejnenej výzvy na predkladanie ponúk vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie, v ktorých je uvedená predpokladaná hodnota tohto projektu vo výške 704 784,16 eur bez DPH. Financovanie chce MV SR zabezpečiť z eurofondov.

Predmetom stavebných prác je podľa súťažných podkladov realizovanie opatrení na zlepšenie tepelno-technických vlastností budovy pre zníženie jej energetickej náročnosti.

V prácach je zahrnuté zateplenie obvodového plášťa, výmena otvorových konštrukcií, zateplenie strechy, komplexná rekonštrukcia vykurovacieho systému, komplexná výmena elektroinštalačných rozvodov a výmena svetelných zdrojov. Súčasťou prác je aj vybudovanie bezbariérového vstupu, ktorý bude zabezpečený prenosným schodolezom a tiež osvetlenie dvora.

Záujemcovia o realizáciu môžu svoje ponuky posielať do stredy 10. februára, pričom bude od nich požadovaná zábezpeka vo výške 21-tisíc eur. Jediným kritériom pre vyhodnotenie ponúk je cena.


Zdroj: Webnoviny.sk - Ministerstvo vnútra chce zmodernizovať ďalšiu budovu, do projektu naleje státisíce eur © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Občan Tadžikistanu spoluzakladal v Nemecku bunku Islamského štátu, dostal sedem rokov väzenia
<< predchádzajúci článok
Páchateľ nezákonne vyrúbal množstvo stromov v okrese Svidník, škoda presiahla 270-tisíc eur

Ministerstvo vnútra chce zmodernizovať ďalšiu budovu, do projektu naleje státisíce eur - diskusné fórum čitateľov