Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    SuperStar

06. februára 2006

Miro Jaroš má vlastnú rozhlasovú šou - JaroshowExfinalista prvej série SuperStar Miro Jaroš sa po moderátorských skúsenostiach v televízii rozhodol vyskúšať aj tie za rozhlasovým mikrofónom.Zdieľať
Od prvého februára má v Rádiu Fajn vlastný program s názvom Jaroshow. "Dvojhodinová relácia je určená predovšetkým pre mladých, pre tých, ktorí sa radi zabávajú, ale zároveň má ambície ponúknuť aj témy na zamyslenie," informovala dnes TASR manažérka Mira Jaroša Iveta Martáková s tým, že relácia sa vo vysielaní rádia objaví v každom nepárnom týždni, pričom vždy v stredu o 20.00 h si môžu poslucháči vypočuť jej premiéru a následne v sobotu o 19.00 h reprízu.
      "Bola a je to pre mňa výzva. V rádiu treba byť ešte viac kreatívny, pretože poslucháč nevidí atmosféru v štúdiu, ani na hostí," povedal pre TASR Jaroš, ktorý si chce za mikrofón pozývať zaujímavých hostí, a to nielen zo sféry šoubiznisu. "Nebude chýbať veľa hudby. Okrem hitov sa chcem špecializovať na remixy rôznych skladieb či tanečnú scénu," dodal.

(TASR)


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Ku Katke sa nasťahoval ďalší muž (30. 12. 2005)nasledujúci článok >>
Topmodelku Kate Mossovú zobrazí sochár ako bohyňu lásky
<< predchádzajúci článok
Rasťo Ekkert má za sebou prvý kritický moment cesty okolo sveta

Miro Jaroš má vlastnú rozhlasovú šou - Jaroshow - diskusné fórum čitateľov

strc si6.2. 8:30:43