Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

30. decembra 2005

Ku Katke sa nasťahoval ďalší mužKatka Koščová si obhrýza nechtyZdieľať
Prvá slovenská SuperStar a Objav roka 2005 Katka Koščová zmenila oblečenie, účes, ale aj jej spevácky prejav má celkom iný šmrnc. Prvýkrát sme ju s novým imidžom videli na nedávnom Zlatom sláviku. Koho to bola iniciatíva? „Obliekla ma Danka Kleinert, ktorá je už od čias SuperStar mojou štylistkou, cop mi vymyslel vizážista Alex. No a to ma asi potiahlo aj k istej zmene v rámci interpretácie piesne,“ povedala Katka. Pretože jej dlhé vlasy naozaj pristali a všetci ju právom chválili, uvažuje, že si ich nechá narásť. Takže, v novom kalendárnom roku bude z nej s najväčšou pravdepodobnosťou dlhovláska.

V pláne má však ešte niečo, čo by chcela na sebe zlepšiť. „Mám jeden veľký zlozvyk - od detstva si z nervozity obhrýzam nechty. Chcela by som s tým už raz a navždy prestať, lebo moje nechty sa nedajú nalakovať, ani žiadna iná úprava neprichádza do úvahy.“ Katka nás ubezpečila, že jej nechty neboli dôvodom rozchodu s Mirom Jarošom. Naposledy, keď sme robili spoločný rozhovor, jej však Miro vyčítal oranžový kabát, ktorý dokonca navrhoval spáliť... „Ani kabát to nespôsobil. Posledný mesiac sme boli ďaleko od seba a príliš málo spolu. To nás asi rozdelilo. A tak sme sa dohodli na rozchode. Ale zostali sme naďalej dobrými kamarátmi. Miro sa odsťahoval o tri ulice od nás. Môže si chodiť požičiavať vajíčka a olej. Všetko je medzi nami v poriadku. Jednoducho - ľudia sa schádzajú a rozchádzajú.“ Pokiaľ Miro už má za Katku náhradu, ona zostáva bez partnera.
Vianoce prežila v kruhu svojej rodiny v Prešove, kam priniesla darčeky, ktoré nakúpila ešte v lete. Do prenajatého bratislavského bytu, kde bývala so sestrou Veronikou, sa namiesto Mira prisťahoval sestrin spolužiak. Takže opäť bývajú v trojici...

   
Alena Horváthová-Čisáriková

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 „Veľké“ SuperStar hviezdy (28. 10. 2005)nasledujúci článok >>
Zlozvyky známych
<< predchádzajúci článok
Ako rozoznáte pravé šampanské od nepravého.

Ku Katke sa nasťahoval ďalší muž - diskusné fórum čitateľov