Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

21. októbra 2012

Model prepojenia diaľnic a rýchlociest bude lacnejšíVypracovanie dopravného modelu koridorov diaľnic a rýchlostných ciest bude o polovicu lacnejšie. Národná diaľničná spoločnosť, a.s. (NDS) za tieto služby zaplatí namiesto ...Zdieľať
pzp dialnica BRATISLAVA 21. októbra (WEBNOVINY) - Vypracovanie dopravného modelu koridorov diaľnic a rýchlostných ciest bude o polovicu lacnejšie.


Národná diaľničná spoločnosť, a.s. (NDS) za tieto služby zaplatí namiesto predpokladanej sumy 190 tis. eur len 88,16 tis. eur bez dane z pridanej hodnoty.

Zákazku získalo slovensko-české združenie vedené spoločnosťou Dopravoprojekt, a.s. vo verejnej súťaži, v ktorej boli predložené dve ponuky.

Úspešný uchádzač má vypracovať dopravný model severo - južného prepojenia koridorov rýchlostnej cesty R1 cez Donovaly a R2/R3 Martin smerom na Žiar nad Hronom, ako aj dopravného prepojenia koridoru diaľnice D3 a rýchlocesty R3 do Poľska.

Druhým členom združenia je spoločnosť HBH Projekt spol. s r.o., Brno, ktorá pôsobí na Slovensku prostredníctvom svojej organizačnej zložky v Bratislave. NDS informovala o výsledku tendra vo Vestníku verejného obstarávania.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Lekári pripravujú demonštratívnu akciu zdravotníkov V4
<< predchádzajúci článok
V okrese Trenčín zahynul pri nehode vodič aj so spolujazdcom

Model prepojenia diaľnic a rýchlociest bude lacnejší - diskusné fórum čitateľov