Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

30. mája 2023

Moje srdce aj naďalej bije pre Sme rodina, napísal Borguľa k svojej budúcnostiNezaradený poslanec Národnej rady SR Martin Borguľa opätovne vstúpil do poslaneckého klubu hnutiaZdieľať
bp_4105 676x451 30.5.2023 (SITA.sk) - Nezaradený poslanec Národnej rady SR Martin Borguľa opätovne vstúpil do poslaneckého klubu hnutia Sme rodina. V najbližších voľbách do Národnej rady SR bude za hnutie kandidovať. Uviedol to v utorok pre médiá predseda Národnej rady SR a líder Sme rodina Boris Kollár.

Vystúpenie zo Sme rodina


Poslanec Martin Borguľa oznámil svoje vystúpenie z poslaneckého klubu Sme rodina v polovici decembra uplynulého roku. Urobil tak, pretože chcel hlasovať za pád vlády. Borguľa na sociálnej sieti napísal, že vystúpenie z poslaneckého klubu je jeho osobné a dobrovoľné rozhodnutie.

Nechcem, aby moje hlasovanie vrhalo tieň na kolegov a kamarátov v našom klube. Môj hlas majú do poslednej chvíle v rukách tak, ako som nedávno zverejnil, dvaja ľudia: premiér Heger a minister vnútra Mikulec,“ uviedol Borguľa.

Do inej strany ho nikto neťahá


Dodal, že minister vnútra Roman Mikulec (OĽaNO) má za sebou také enormné množstvo profesionálnych, ale aj ľudských zlyhaní, že dávno nemá čo hľadať na svojom mieste.

Takému premiérovi, ktorý toto nevidí alebo nechce vidieť, dôveru vysloviť nemôžem, napísal. Zároveň podotkol, že nikto ho neťahá do iného poslaneckého klubu a ani on žiadne nehľadá. „Moje srdce aj naďalej bije pre Sme rodina,“ napísal Borguľa.


Zdroj: SITA.sk - Moje srdce aj naďalej bije pre Sme rodina, napísal Borguľa k svojej budúcnosti © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Eurofondy by podľa ministra Balíka mali viac zohľadňovať potreby regiónov, kohézna politika je základom súdržnosti Únie
<< predchádzajúci článok
Sulík sa stretol s Ódorom, vyjadril sa aj k vysloveniu dôvery novej vláde