Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

25. septembra 2023

Muž ohrozoval mladých ľudí japonskými mečmi a nunčakmi, počas chvíľkovej nepozornosti agresora spacifikovali (foto)Skupinku mladých ľudí v bratislavskej Dúbravke cez víkend ohrozoval muž ozbrojený mačetami. Obvineniu z trestného činu nebezpečného vyhrážania a trestného činu výtržníctva čelí 50-ročný Martin M. z ...Zdieľať
376879299_626266843034086_3570188412964535934_n 676x450 25.9.2023 (SITA.sk) - Skupinku mladých ľudí v bratislavskej Dúbravke cez víkend ohrozoval muž ozbrojený mačetami. Obvineniu z trestného činu nebezpečného vyhrážania a trestného činu výtržníctva čelí 50-ročný Martin M. z Bratislavy. Ako informuje bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, v sobotu 23. septembra krátko po 3:00 privolali policajtov na ulicu M.Sch.Trnavského, kde v blízkosti benzínovej pumpy ohrozoval skupinku šiestich mladých ľudí muž ozbrojený dvomi japonskými mečmi – katanami.


„S katanami v rukách sa začal mladým ľuďom vyhrážať zabitím, v dôsledku čoho skupinka z miesta chcela odísť," uviedol hovorca s tým, že muž ich však prenasledoval a vo vyhrážkach pokračoval.

„Po chvíli jeden z mečov zapichol do zeme a vytiahol ďalšiu zbraň – nunčaky, pričom v agresívnom správaní a vyhrážkach zabitím pokračoval," dodal hovorca.

Dvaja mladí muži zo skupinky využili chvíľkovú nepozornosť a agresívneho muža spacifikovali. Až do príchodu polície ho zadržali na mieste. Policajti muža eskortovali na oddelenie a umiestnili ho do cely policajného zaistenia. Vec realizujú v takzvanom superrýchlom konaní.


Zdroj: SITA.sk - Muž ohrozoval mladých ľudí japonskými mečmi a nunčakmi, počas chvíľkovej nepozornosti agresora spacifikovali (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zasadnutie v kauze Cervanová súd zrušil pre zdravotného problémy predsedníčky senátu, odročené je na neurčito
<< predchádzajúci článok
Európska komisia schválila nové ESG štandardy od roku 2024. Peter Vaško z Grant Thornton odporúča, aby firmy začali zbierať ESG dáta čím skôr