Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zaujímavosti

11. novembra 2020

Muž potvrdil svoje prvenstvo medzi najsilnejšími ľuďmi sveta, na letisku utiahol 36-tonový stroj Boeing 737-500 (video)Rus Elbrus Nigmatullin opäť potvrdil, že patrí k najsilnejším ľuďom na Zemi. Už 46-ročný rodák z Čeľabinskej oblasti na letisku v Ufe utiahol 36-tonový stroj Boeing 737-500. Nigmatullinovi sa podarilo ...Zdieľať
rekord muz lietadlo 676x501 11.11.2020  - Rus Elbrus Nigmatullin opäť potvrdil, že patrí k najsilnejším ľuďom na Zemi. Už 46-ročný rodák z Čeľabinskej oblasti na letisku v Ufe utiahol 36-tonový stroj Boeing 737-500. Nigmatullinovi sa podarilo dosiahnuť požadovaných 25 metrov a vytvoriť nový rekord. Trvalo mu to 44,58 sekundy.
Ako po úspešnom pokuse priznal, spočiatku sa obával, že to nedokáže. "Mal som pocit, že sa nepohnem, pretože najťažšie je pohnúť lietadlom. Musel som vydržať a podarilo sa mi prekonať vlastné maximum," uviedol podľa webu sport.pl.

Nigmatullin prezradil, ako vyzerala jeho príprava niekoľko hodín pred náročnou skúškou. Podľa vlastných slov si akurát zacvičil a skonzumoval mäsitý pokrm. Ruská federácia silových športov už medzičasom uviedla, že Nigmatullina nominuje na zápis do Guinnessových svetových rekordov.
 Zdroj: Webnoviny.sk - Muž potvrdil svoje prvenstvo medzi najsilnejšími ľuďmi sveta, na letisku utiahol 36-tonový stroj Boeing 737-500 (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Online noc (múzeí) na Bojnickom zámku
<< predchádzajúci článok
Zdenka Rózsa Predná prichádza s novým singlom Horí dom

Muž potvrdil svoje prvenstvo medzi najsilnejšími ľuďmi sveta, na letisku utiahol 36-tonový stroj Boeing 737-500 (video) - diskusné fórum čitateľov