Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

18. februára 2020

Muž strihá ženám v električkách vlasy, pátra po ňom políciaČeská polícia spustila pátranie po mužovi, ktorý strihá v pražských električkách ženám vlasy. Ako v utorok informovala Česká televízia, objavilo sa v posledných dňoch už päť takýchto prípadov, a ...Zdieľať
muz v elektricke striha vlasy zenam youtube 676x345 18.2.2020 (Webnoviny.sk) - Česká polícia spustila pátranie po mužovi, ktorý strihá v pražských električkách ženám vlasy. Ako v utorok informovala Česká televízia, objavilo sa v posledných dňoch už päť takýchto prípadov, a polícia predpokladá, že by ich mohlo byť viac. Mužovi hrozí obvinenie z trestného činu výtržníctva.


Jeden z nahlásených prípadov sa stal začiatkom minulého týždňa, keď žena v električke z centra mesta na Újezd ucítila dotyk na vlasoch, a zakrátko zistila, že jej chýba prameň vlasov.

Ako informoval hovorca pražskej polície Jan Daněk, policajti majú už aj vytipovaného možného páchateľa. V električke s touto ženou cestoval muž, ktorého krátko po tomto incidente zachytila bezpečnostná kamera, ako uteká po ulici. Polícia zverejnila jeho fotografiu a žiada prípadných svedkov, ale aj ďalšie ženy, ktorým niekto v električke odstrihol vlasy, aby sa jej ozvali.


Zdroj: Webnoviny.sk - Muž strihá ženám v električkách vlasy, pátra po ňom polícia © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Mimoriadna situácia na území mesta Prešov po výbuchu plynu v bytovke je odvolaná
<< predchádzajúci článok
Ministerstvo pre koronavírus Covid-19 posilňuje laboratórne vybavenie

Muž strihá ženám v električkách vlasy, pátra po ňom polícia - diskusné fórum čitateľov