Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

26. mája 2020

Múzeum mesta Bratislavy nezmení riaditeľa, Hyross potvrdil svoju pozíciu vo výberovom konaníNa poste riaditeľa Múzea mesta Bratislavy (MMB) zostáva Peter Hyross. V pondelkovej tlačovej správe o tom informovala hovorkyňa hlavného mesta Katarína Jánošíková. "V piatok 22. mája sa uskutočnilo ...Zdieľať
muzeum 676x473 26.5.2020 (Webnoviny.sk) - Na poste riaditeľa Múzea mesta Bratislavy (MMB) zostáva Peter Hyross. V pondelkovej tlačovej správe o tom informovala hovorkyňa hlavného mesta Katarína Jánošíková. "V piatok 22. mája sa uskutočnilo ďalšie otvorené výberové konanie - na riaditeľa MMB. Spomedzi prihlásených uchádzačov a uchádzačiek vo výberovom konaní potvrdil svoju pozíciu aktuálny riaditeľ Peter Hyross," uviedla hovorkyňa.


Do výberového konania na pozíciu riaditeľa MMB sa prihlásilo deväť uchádzačov. Na základe ich životopisov, referencií a odporúčania personalistov pozvala výberová komisia na pohovory troch. Vypočutia sa zúčastnili Peter Hyross, Katarína Nádaská a Beatrix Ordódy.

"Vzhľadom na súčasnú epidemiologickú situáciu sa vypočutie konalo bez fyzickej účasti verejnosti so zabezpečením live streamu a možnosťou kladenia otázok cez aplikáciu," vysvetlil magistrát. Kompletná zápisnica z výberového konania ako aj životopisy a rozvojové plány uchádzačov sú zverejnené na webstránke mesta: https://bratislava.sk/sk/muzeum-mesta-bratislavy-vyberove-konanie. Najbližšie sa v priebehu júna uskutoční výberové konanie na riaditeľa Mestského ústavu ochrany pamiatok.


Zdroj: Webnoviny.sk - Múzeum mesta Bratislavy nezmení riaditeľa, Hyross potvrdil svoju pozíciu vo výberovom konaní © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V nedeľu pravidelne alebo občas pracuje takmer tretina Slovákov, v rámci EÚ je to vysoký podiel
<< predchádzajúci článok
Žilinčíkovi sa nepáči „vybavovanie si účtov“ medzi sudcami najvyššieho súdu

Múzeum mesta Bratislavy nezmení riaditeľa, Hyross potvrdil svoju pozíciu vo výberovom konaní - diskusné fórum čitateľov