Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

27. februára 2020

Muži si cez internet dohodli sexuálne služby, ale dočkali sa krádeže a aj vyhrážokTrnavskí policajti prijali viacero trestných oznámení od mužov, ktorých oklamali a okradli. Páni si cez internet dohodli sexuálne služby a v dohodnutom byte ich čakala mladá žena. Ako informovala trnavská ...Zdieľať
prostitutka 676x451 27.2.2020 (Webnoviny.sk) - Trnavskí policajti prijali viacero trestných oznámení od mužov, ktorých oklamali a okradli. Páni si cez internet dohodli sexuálne služby a v dohodnutom byte ich čakala mladá žena. Ako informovala trnavská krajská polícia, po príchode ich žena požiadala, aby išli do kúpeľne a za ten čas ich okradla. V izbe už čakali jej komplici, ktorí sa mužom začali vyhrážať.


Obetiam brali mobilné telefóny a peniaze, ktoré potom minuli. Polícia pri domovej prehliadke v okrese Piešťany zaistila viacero stôp, ktoré poputujú na expertízu. Vyšetrovateľ obvinil šesť Trnavčanov, z toho štyri ženy a jedného 15-ročného mladistvého.

Traja z nich sú obvinení zo zločinu lúpeže formou spolupáchateľstva a zároveň boli niektorí obvinení aj z krádeže. Ako informovala polícia, 33-ročná Lenka D. a 24-ročný Erik T. sú v cele policajného zaistenia, a to až do rozhodnutia súdu o väzbe.


Zdroj: Webnoviny.sk - Muži si cez internet dohodli sexuálne služby, ale dočkali sa krádeže a aj vyhrážok © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pápež František je chorý, vynechal plánovanú omšu s rímskym duchovenstvom
<< predchádzajúci článok
Oslávte 25. výročie Revalidu a vyhrajte zájazd do Švajčiarska

Muži si cez internet dohodli sexuálne služby, ale dočkali sa krádeže a aj vyhrážok - diskusné fórum čitateľov