Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Auto moto

07. júla 2007

Na cestách v kraji v piatok zahynuli dvaja ľudiaDvaja ľudia zomreli v piatok na cestách pri dvoch dopravných nehodách v Banskobystrickom kraji. Agentúru SITA o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Banskej Bystrici ...Zdieľať

BRATISLAVA 7. júla (WEBNOVINY) - Dvaja ľudia zomreli v piatok na cestách pri dvoch dopravných nehodách v Banskobystrickom kraji. Agentúru SITA o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Banskej Bystrici Mária Faltániová.

Ráno o 4:35 zaznamenali policajti nehodu v obci Chramec pri Rimavskej Sobote. Osudná sa stala 42-ročnému mužovi z Orávky, ktorý viedol motocykel Honda bez evidenčného čísla. Zo zatiaľ nezistenej príčiny pri prechádzaní tiahlou ľavotočivou zákrutou prešiel k pravej krajnici, zišiel na nespevnený trávnatý porast, kde zabalansoval a spadol pred motocykel do priekopy. Vodič rozsiahlym zraneniam na mieste podľahol. Na motocykli vznikla škoda 5000 korún. Prípadné požitie alkoholu zistí pitva.

V piatok o 9:54 vyhasol aj život 55-ročného chodca z Lovinobane. V tejto obci v okrese Lučenec ho zrazil 28-ročný vodič osobného motorového vozidla Daewoo Nexia z Mule v okrese Veľký Krtíš. Vodič narazil do muža v pravom jazdnom pruhu, keď prebiehal z ľavej strany cesty na pravú. Chodec zomrel v popoludňajších hodinách v nemocnici. Na vozidle vznikla škoda asi 20 000 korún. Alkohol u vodiča zistený nebol, chodcovi na základe krvnej skúšky namerali viac ako 3,33 promile alkoholu. Mieru zavinenia vyšetruje polícia.

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Leonardo DiCaprio chce stvárniť vo filme Hugh Hefnera
<< predchádzajúci článok
Angelina Jolie odmietla prijať dary od módnej spoločnosti