Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

14. apríla 2007

Na enviroprojekty ponúka Ekopolis granty do 150 000 korúnPodporu do výšky 150 000 korún ponúka mimovládnym neziskovým organizáciám (MVO) na projekty zlepšujúce ochranu prírody banskobystrická Nadácia Ekopolis zo svojho Environmentálneho ...Zdieľať

BANSKÁ BYSTRICA 14. apríla (WEBNOVINY) - Podporu do výšky 150 000 korún ponúka mimovládnym neziskovým organizáciám (MVO) na projekty zlepšujúce ochranu prírody banskobystrická Nadácia Ekopolis zo svojho Environmentálneho programu. Uzávierka podávania žiadostí v tohtoročnom kole programu je 31. mája. Ako uviedla manažérka propagácie Ekopolisu Henrieta Hrinková, na envirogranty môžu tento rok prerozdeliť dovedna 750 000 korún.

Podporu môžu získať projekty, ktoré presadzujú systémové zmeny v ochrane životného prostredia, ale aj také, ktoré zvyšujú transparentnosť v rozhodovacích procesoch, podporujú aktivity zamerané na obranu práv na priaznivé životné prostredie a sú založené na spolupráci s ďalšími partnermi. "Vítané sú najmä projekty, ktoré slúžia ako modelový príklad pre ostatných," uviedla Hrinková.

Okrem podpory projektov schvaľovaných v grantovom kole, môžu záujemcovia žiadať aj o takzvané rýchle granty do výšky 50 000 korún, ktoré bude nadácia schvaľovať priebežne počas celého roka.
Bližšie informácie o Environmentálnom programe a jeho kritériách môžu záujemcovia získať na internetovej stránke nadácie ekopolis.sk.

SITA© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Na prekonanie teplotného rekordu v Poprade chýbalo len málo
<< predchádzajúci článok
Knižnice v Bratislave budú predávať približne 2000 kníh

Na enviroprojekty ponúka Ekopolis granty do 150 000 korún - diskusné fórum čitateľov