Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

09. augusta 2018

Na jarmoku v Humennom bude vyše 150 stánkov, medzi nimi aj remeselníciIlustračná snímka.Zdieľať
Ilustračná snímka. Foto: TASR/Edmund Örzsik
 
Humenné 9. augusta (TASR) – Návštevníci 29. tradičného Humenského jarmoku nájdu počas troch dní v centre mesta viac ako 150 stánkov. Budú medzi nimi aj remeselníci.


Ako TASR informovala Michaela Dochánová z radnice, evidujú 156 predajných stánkov, v ktorých návštevníci nájdu rôzny sortiment tovarov - od oblečenia, hračiek, balónov, bytového textilu až po kozmetiku, domáce potreby, sladkosti, langoše, trdelníky či cukrovú vatu. "Čo sa týka občerstvenia, prihlásených je deväť predajcov. K dispozícii bude, samozrejme, aj ulička remesiel, kde budú môcť návštevníci nájsť 28 remeselníkov, ktorí ponúknu výrobky z keramiky, dreva, medu, skla, kože, ale aj tkané výrobky," priblížila.

Humenský jarmok začína vo štvrtok. Stánky s občerstvením budú počas troch dní otvorené od 8.00 do 22.00 h. Tie s rôznym sortimentom predaja a remeslá budú vo štvrtok a piatok k dispozícii od 8.00 do 20.00 h, v posledný deň do 18.00 h. "V dňoch konania Humenského jarmoku budú mestské parkoviská pre jeho účastníkov a návštevníkov poskytnuté zdarma," informuje samospráva na svojej webovej stránke.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Turista dostal za krádež piesku z pláže na Sardínii pokutu 1000 eur
<< predchádzajúci článok
Vtáky už odlietajú do teplých krajín, niektoré denne preletia 500 km