Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

24. marca 2023

Na koncerte na podporu objektov v Banskej Štiavnici zahrá J. NohavicaPožiar v historickom centre Banskej Štiavnice vypukol v sobotu 18. marca dopoludnia v jednej z historických budov, postupne sa rozšíril a poškodil sedem objektov.Zdieľať
Na koncerte na podporu objektov v Banskej Štiavnici zahrá J. Nohavica

V Banskej Štiavnici, ktorá bola uplynulý víkend postihnutá požiarom, ohlásili prvý veľký benefičný koncert na podporu poškodených objektov. V tamojšom Kultúrnom centre vystúpi 27. apríla folková legenda Jaromír Nohavica. Informuje o tom mesto na sociálnej sieti.


"Nohavica v Banskej Štiavnici vystúpi bez nároku na honorár a výťažok z koncertu bude môcť byť použitý na dobrú vec," informuje mesto.

Požiar v historickom centre Banskej Štiavnice vypukol v sobotu 18. marca dopoludnia v jednej z historických budov, postupne sa rozšíril a poškodil sedem objektov. Na mieste udalosti zasahovali desiatky profesionálnych i dobrovoľných hasičov, vojaci i dobrovoľníci. Polícia v súvislosti s požiarom začala trestné stíhanie pre trestný čin všeobecného ohrozenia.

Vstupenky online tu https://www.ticketportal.sk/event/JAREK-NOHAVICA-pre-Bansku-Stiavnicu-Beneficny-koncert?ID_partner=60


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V Bratislave sa začína Comics salón a Animeshow 2023
<< predchádzajúci článok
Zimný čas sa mení na letný, hlavným cieľom jeho zavedenia bolo aj šetrenie energie